Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda BMW M3 POWER
  5. Jazda BMW M3 POWER - Tor Jastrząb

Jazda BMW M3 POWER - Tor Jastrząb

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 299 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004645

Miejsce realizacji

Tor Jastrząb, Czerwienica 1/1, 26-502 Jastrząb

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda BMW M3 Power na torze Jastrząb w Radomiu

Auta sportowe od zawsze były Twoją pasją? Teraz możesz spełnić swoje marzenie o jeździe BMW M3 POWER na Torze Jastrząb w Radomiu, czyli jednym z największych takich obiektów w Polsce! Taka wyjątkowa przejażdżka może być świetnym prezentem nie tylko dla samego siebie, ale też dla bliskich osób, które uwielbiają adrenalinę. Nowoczesny model BMW pozwoli każdemu na przeżycie świetnej przygody na profesjonalnym torze wyścigowym, a to wszystko w idealnie bezpiecznych i komfortowych warunkach.

BMW M3 POWER

Proponowany przez nas model BMW M3 POWER to idealne połączenie wygody i sportowego wnętrza. Silnik o pojemności 3,2 l i mocy 342 KM zaspokoi potrzeby nawet bardziej doświadczonych kierowców. Tym autem rozpędzisz się do 100 km/h w zaledwie 4,6 sekundy, a tor Jastrząb w Radomiu oferuje idealne warunki, aby je przetestować. Napęd na tył pozwoli na przeżycie niezapomnianych wrażeń. Osoby uwielbiające adrenalinę będą zachwycone.

DANE TECHNICZNE:

BMW M3 POWER

Prędkość max.

270 km/h

Silnik

3,2 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

4,6 sekundy

Moc

342 KM

Tor Jastrząb – Radom

Tor Jastrząb - Radom może się pochwalić aż 2400 metrami długości, ale całkowita długość pętli wynosi 3500 metrów. Jego trasa jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu tor cieszy się nieustannym zainteresowaniem. Tor oferuje 11 zakrętów, które można dopasować indywidualnie do preferencji i umiejętności każdego kierowcy. Przejażdżki autami sportowymi są realizowane na części toru o nawierzchni asfaltowej, na której można rozwinąć dużą prędkość i cieszyć się maksymalną mocą wybranego przez siebie samochodu. Dzięki temu Tor Jastrząb w Radomiu będzie świetnym wyborem zarówno dla początkujących fanów motoryzacji, jak i tych bardziej doświadczonych.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Tor Jastrząb jest zlokalizowany ok. 30 kilometrów od Radomia i zajmuje powierzchnię 21 hektarów. Jego nowoczesna infrastruktura służy jako baza dla ośrodków szkoleniowych z okolicy. Obiekt spełnia najwyższe standardy europejskie i zapewnia każdemu kierowcy maksymalne bezpieczeństwo. Jest to najnowocześniejszy tego typu tor w Polsce. Przed rozpoczęciem jazdy każda osoba musi przejść obowiązkowe szkolenie z wykwalifikowaną kadrą. Takie zasady pozwolą na bezstresowe wprowadzenie kierowców w specyfikę tej atrakcji.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.