Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda BMW M3 POWER
  5. Jazda BMW M3 POWER - Tor Kraków

Jazda BMW M3 POWER - Tor Kraków

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Cena: 299 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004649

Miejsce realizacji

Moto Park Kraków, Rzepakowa 4 R, 31-989 Kraków

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda BMW M3 Power na torze w Krakowie

Sportowe auta pasjonowały Cię od zawsze? Od kiedy pamiętasz, marzyłeś o przejażdżce na profesjonalnym torze wyścigowym? Teraz możesz urzeczywistnić swoje marzenia! Jazda BMW M3 Power na torze w Krakowie pozwoli Ci na przeżycie niezapomnianej przygody w komfortowych warunkach. Doskonałe parametry auta i pomoc profesjonalnych instruktorów pozwolą Ci cieszyć się szybką jazdą w bezpieczny sposób. Sprawdź naszą ofertę!

BMW M3 POWER

Auto BMW M3 POWER to świetna propozycja dla osób, które lubią połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnym designem. Silnik o pojemności 3,2 l i mocy 342 KM rozpędza auto do 100 km/h w 4,6 sekundy. Maksymalna prędkość, którą można rozwinąć, to 270 km/h, co powinno zadowolić nie tylko początkujących pasjonatów motoryzacji, ale też tych bardziej doświadczonych. Podczas jazdy warto też zwrócić uwagę, że BMW M3 POWER ma napęd na tył, dzięki czemu samochód świetnie sobie poradzi na rozmaitych zakrętach.

DANE TECHNICZNE:

BMW M3 POWER

Prędkość max.

270 km/h

Silnik

3,2 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

4,6 sekundy

Moc

342 KM

Tor Kraków

Tor w Krakowie powstał z inicjatywy wicemistrza Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów. Jest jednym z najnowocześniejszych tego typu miejsc w Polsce. Tor liczy 1500 metrów długości i składa się z aż 14 zakrętów, więc będzie idealnym miejscem do przeżycia niezapomnianej przygody za kierownicą sportowego auta. Na miejscu znajdują się także płyty poślizgowe, za pomocą których można sprawdzić swoje umiejętności w trudnych warunkach. Najdłuższa linia prosta ma 200 metrów, dzięki czemu każdy kierowca będzie mógł przetestować maksymalne przyspieszenie samochodu.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Tor w Krakowie to nie tylko tor wyścigowy, ale też profesjonalny ośrodek doskonalenia technik jazdy. Można tu szlifować swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych kierowców, którzy doskonale wiedzą, jak kontrolować auto nawet w najcięższych warunkach. Przed rozpoczęciem przejażdżki każdy uczestnik musi przejść krótkie szkolenie, które pozwoli na zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa. Na poczucie komfortu podczas jazdy z pewnością będzie miało wpływ towarzystwo profesjonalnego instruktora, który zasiądzie na fotelu pasażera.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.