Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Pojedynki pojazdów
 4. Ferrari F430 vs Nissan GTR
 5. Ferrari F430 vs Nissan GTR - Tor Pszczółki

Ferrari F430 vs Nissan GTR - Tor Pszczółki

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004101

Miejsce realizacji

Autodrom Pomorze, ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Ferrari F430 vs Nissan GTR na torze Pszczółki

Jazda porównawcza Ferrari F430 kontra Nissan GTR na torze w Pszczółkach przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi motoryzacji, szczególnie fanom marki Ferrari i Nissana. Posiadacz vouchera realizuje przejazd za kierownicą każdego z aut, a podczas realizacji miejsce pasażera zajmuje doświadczony instruktor. Tego typu atrakcje są organizowane podczas imprez motoryzacyjnych, a te odbywają się w okresie wiosenno-letnim i stanowią świetną okazję, aby zobaczyć inne popularne samochody.

Ferrari F430

Ferrari F430 jest jednym z najpopularniejszych modeli w stajni Ferrari. Nazwa nie jest  przypadkowa — została zaczerpnięta od pojemności silnika, wynoszącej 4,3 l. Mimo że produkcja tego modelu zakończyła się w roku 2009, to pojazd wciąż określany jest mianem najlepszego seryjnego pojazdu na świecie. Ferrari F430 pod maską kryje silnik V8 o mocy 490 KM, dzięki czemu samochód do pierwszej setki rozpędza się w zaledwie 4 sekundy!

PARAMETRY

 • Silnik: 4.3 l V8
 • Moc: 490 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 4 s
 • Prędkość maksymalna: 315 km/h
 • Napęd: tylny

Nissan GTR

Nissan GTR to chluba japońskiej motoryzacji. Model pojawił się na rynku w 2007 roku i zdobył wiele wyróżnień oraz nagród m.in. International Car of the Year 2009, World Performance Car 2009, a także Supercar of the Year według „Top Gear”. Ukryty pod maską pojemny silnik V6 Twin Turbo 3,8 l potrafi wygenerować moc 485 KM, dzięki której auto pierwszą setkę osiąga zaledwie w 3,5 sekundy. Nissan GTR potrafi pokonać podczas startu znane Lamborghini Aventador, a wszystko dzięki wyposażeniu w udoskonalony system Lunch Control.

PARAMETRY

 • Silnik: 3.8 l V6
 • Moc: 485 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,5 s
 • Prędkość maksymalna: 311 km/h
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów

Tor Pszczółki

Tor Pszczółki jest nowoczesnym obiektem rekreacyjno-szkoleniowym o powierzchni 8 ha, położony ok. 25 km od Gdańska. Na jego terenie znajduje się tor dla samochodów i motocykli, tor kartingowy i plac manewrowy. Nitka toru wyścigowego przeznaczonego do jazdy superautami ma długość 1,05 km i szerokość 10 m. Dobra nawierzchnia, trasa pełna wzniesień, zakrętów i długich prostych, sprawiają, że jazda po torze jest pełna sportowych emocji. Tor wyścigowy wyposażony jest również w sygnalizację świetlną i system pomiaru czasu. Na torze Pszczółki organizowane są różnego rodzaju wydarzenia związane z motoryzacją oraz szkolenia doskonalące technikę jazdy.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przejazdy za kierownicą supersamochodu odbywają się na terenie zamkniętego toru wyścigowego. Każda jazda realizowana jest indywidualnie, co zapobiega kolizji z innym autem. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, czyli doświadczony kierowca rajdowy, który udziela cennych rad kierującemu. Przed wjazdem na pętlę toru zapoznaje on uczestnika atrakcji z pojazdem oraz obowiązującym regulaminem.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: