Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Pojedynki pojazdów
 4. Ferrari F430 vs Nissan GTR
 5. Ferrari F430 vs Nissan GTR - Tor Poznań

Ferrari F430 vs Nissan GTR - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00004094

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Ferrari F430 vs Nissan GTR na torze głównym w Poznaniu

Jazda porównawcza na torze Głównym w Poznaniu to świetna okazja, by przetestować możliwości Ferrari F430 i Nissana GTR na własnej skórze. Osoba obdarowana bierze udział w całodniowym evencie motoryzacyjnym na najdłuższym torze wyścigowym w Polsce! Posiadacz vouchera realizuje przejazd za kierownicą każdego z aut, a podczas realizacji miejsce pasażera zajmuje doświadczony instruktor. Voucher upoważnia do pozostania na terenie obiektu po zakończonej przejażdżce. Można zobaczyć inne dostępne samochody światowych marek i kibicować pozostałym kierowcom.

Ferrari F430

Ferrari F430 to klasyka marki Ferrari, produkowana w latach 2004-2009. Pojemny 4,3-litrowy silnik V8 o mocy 490 KM stwarza idealne warunki do szybkiej jazdy po torze wyścigowym. Maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć samochód to 315 km/h. Sportowy design sprawia, że Ferrari F430 jest obiektem, który przyciąga spojrzenia. Jak prowadzi się ten model? Najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze!

PARAMETRY

 • Silnik: 4.3 l V8
 • Moc: 490 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 4 s
 • Prędkość maksymalna: 315 km/h
 • Napęd: tylny

Nissan GTR

Nissan GTR to ikona japońskiego przemysłu motoryzacyjnego. Model zaczęto produkować w 2007 roku i wkrótce Nissan GTR zdobył wiele nagród i wyróżnień, w tym International Car of the Year 2009, World Performance Car 2009 oraz Supercar of the Year według „Top Gear”. Ukryty pod maską pojemny silnik V6 Twin Turbo 3,8 l potrafi wygenerować moc 485 KM, który rozpędza maszynę maksymalnie do 311 km/h, a pierwsza setka pojawia się na liczniku zaledwie w 3,5 sekundy.

PARAMETRY

 • Silnik: 3.8 l V6
 • Moc: 485 KM
 • Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,5 s
 • Prędkość maksymalna: 311 km/h
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów

Tor Główny Poznań

Tor główny w Poznaniu jest najdłuższym torem wyścigowym w Polsce, jego długość wynosi 4100 m. Cały kompleks sportowy znajduje się na terenie dawnego lotniska Ławica i jest miejscem popularnych imprez motoryzacyjnych. Na tym torze swoje umiejętności pokazywali tak znani kierowcy jak Lewis Hamilton, czy Michael Schumacher. Nie bez powodu, więc tor Główny w Poznaniu to popularne miejsce, które przyciąga wielu miłośników motoryzacji z całego świata. Doskonała nawierzchnia toru oraz ciekawa konfiguracja stwarzają idealne warunki do szybkiej jazdy sportowymi samochodami.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przejazdy za kierownicą supersamochodu odbywają się na terenie zamkniętego toru wyścigowego. Każda jazda realizowana jest indywidualnie, co zapobiega kolizji z innym autem. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, czyli doświadczony kierowca rajdowy, który udziela cennych rad kierującemu. Przed wjazdem na pętlę toru zapoznaje on uczestnika atrakcji z pojazdem oraz obowiązującym regulaminem.

Jak wygląda realizacja?

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.