Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ferrari F430 vs Audi R8 vs Lamborghini Gallardo
  5. Ferrari F430 vs Audi R8 vs Lamborghini Gallardo - Tor Poznań

Ferrari F430 vs Audi R8 vs Lamborghini Gallardo - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003966

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 vs Lamborghini Gallardo – Tor Poznań główny

Jazda Ferrari F430 vs Audi R8 vs Lamborghini Gallardo na torze Poznań główny to świetna okazja, żeby sprawdzić możliwości trzech różnych modeli sportowych aut, a także własne umiejętności. Porównaj doznania z prowadzenia każdego z nich i wyłoń swojego zwycięzcę pojedynku. Przejażdżki to dobry pomysł na prezent dla samego siebie lub bliskiej osoby. Sprawdź, jakie emocje generuje jazda sportowymi autami po prawdziwym torze wyścigowym. Przed jazdą każdym z aut odbędziesz krótkie szkolenie, a później wyjedziesz na najdłuższy tor w kraju.

Ferrari F430

Marzysz o przejażdżce włoskim przedstawicielem sportowej motoryzacji? Ferrari F430 spełni Twoje marzenie. Silnik o pojemności 4,3 litra generuje moc 490 koni mechanicznych, sprawiając, że przejażdżka podniesie adrenalinę we krwi uczestnika, a wspomnienia zostaną na długo w pamięci.

Parametry techniczne:

Silnik: 4,3 l V8

Moc: 490 KM

Przyspieszenie 0-100 km/h: 4 s

Prędkość maksymalna: 315 km/h

Napęd: tylny

Skrzynia biegów: automatyczna

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to auto, które charakteryzuje opływowy kształt, mocne kolory karoserii i 570 koni mechanicznych schowanych pod maską. Jazda Lamborghini po profesjonalnym torze wyścigowym to niezwykle ekscytujące przeżycie pełne ekstremalnych emocji. Dzięsięciocylindrowy sIlnik o pojemności 5,2 l pozwala na osiągnięcie pierwszej setki w zaledwie 3,4 s.

Parametry techniczne:

Silnik: 5,2 l V10

Moc: 570 KM

Przyspieszenie 0-100 km/h: 3,4 s

Prędkość maksymalna: 325 km/h

Napęd: 4x4

Skrzynia biegów: automatyczna

Audi R8

Jazda Audi R8 na profesjonalnym torze wyścigowym to niezwykle emocjonująca realizacja. Zasiądź za kierownicą i sprawdź, jak ten samochód zachowuje się podczas pokonywania 4-kilometrowej nitki toru Poznań. Maksymalna prędkość, jaką osiąga Audi R8 to 302 km/h, a czas potrzebny do rozpędzenia od 0 do 100 km/h to 4,6 sekundy.

Parametry techniczne:

Silnik: 4,2 l V8

Moc: 430 KM

Przyspieszenie do 100 km/h: 4.6 s

Prędkość maksymalna: 302 km/h

Napęd: 4x4

Skrzynia biegów: automatyczna

Tor główny Poznań

Tor w Poznaniu dzieli się na dwie pętle. Dłuższa, reprezentacyjna pętla główna ma 4100 m długości i 12 m szerokości. Asfaltowa nawierzchnia zapewnia dobrą przyczepność do podłoża, co pozwala na rozwijanie dużych prędkości i wypróbowanie możliwości sportowych aut. Tor Poznań został zbudowany na terenie dawnego poligonu wojskowego i lotniska Ławica. Odbywają się tu imprezy wyścigowe na poziomie krajowym i europejskim. Na terenie obiektu znajduje się centrum szkoleniowo-konferencyjne z tarasem widokowym, z którego można obserwować zmagania na torze.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się podczas eventu motoryzacyjnego, a ze względów bezpieczeństwa na czas trwania imprezy tor zostanie zamknięty. Każdy uczestnik przed jazdą odbywa obowiązkowe krótkie szkolenie, podczas którego pozna zasady obowiązujące na torze oraz podstawy obsługi pojazdu. Następnie będzie mógł zasiąść po kolei za kierownicą trzech superaut - Ferrari, Lamborghini i Audi. Podczas jazdy na miejscu pasażera zasiądzie profesjonalny kierowca rajdowy, który udzielając wskazówek, zadba o niezapomniane wrażenia i bezpieczeństwo.

Jak wygląda realizacja?

 - Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 - Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

- W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.