Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Ferrari 458 Italia vs Ferrari F430
  5. Ferrari 458 Italia vs Ferrari F430 - Tor Poznań

Ferrari 458 Italia vs Ferrari F430 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003852

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda porównawcza Ferrari 458 Italia vs Ferrari F430 na torze głównym w Poznaniu to wyjątkowa okazja, by przetestować oba auta! Usiądź na fotelu kierowcy i weź udział w całodniowym evencie motoryzacyjnym na najdłuższym torze wyścigowym w Polsce! Na fotelu pasażera usiądzie doświadczony instruktor, który będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem atrakcji. Voucher upoważnia do pozostania na terenie obiektu po zakończonej przejażdżce. Można zatem oglądać dostępne samochody światowych marek i kibicować innym kierowcom.

Ferrari 458 Italia

Ferrari 458 Italia to włoskie auto o pojemności 4,5 l i 8-cylindrowym silniku. Nazwę zawdzięcza parametrom, które niewątpliwie dają kierowcy wiele możliwości i sportowych emocji. Model jest następcą F430, a jego premiera miała miejsce w 2009 roku. Projekt 458 powstawał z udziałem Michaela Schumachera, więc nie bez powodu jest tak popularny. Mówi się, że łączy największe zalety swoich poprzedników spod znaku czarnego konia.

Ferrari F430

Ferrari F430 to klasyka wspomnianej marki, produkowana w latach 2004-2009. Jego pojemny 4,3-litrowy silnik V8 o mocy 490 KM stwarza idealne warunki do jazdy po torze wyścigowym, a maksymalna prędkość, jaką osiąga ta bestia to 315 km/h. Sportowy design sprawia, że samochód jest obiektem, który przyciąga spojrzenia. Jak prowadzi się Ferrari F430? Najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze!

Parametry techniczne

FERRARI F430

DANE TECHNICZNE

FERRARI 458 ITALIA

315 km/h

Prędkość max

340 km/h

4,3 l V8

Silnik

4.5 l V8

4,0 s

Przyśpieszenie do 100 km/h

3.5 s

490 KM

Moc

570 KM

Tor główny Poznań

Tor główny w Poznaniu to najdłuższy tor wyścigowy w Polsce. Jego pętla liczy 4100 m.  Obiekt znajduje się na terenie dawnego lotniska Ławica i jest miejscem popularnych imprez motoryzacyjnych. Na tym torze jeździli tak znani kierowcy, jak Lewis Hamilton czy Michael Schumacher. Nie bez powodu, więc tor główny w Poznaniu to miejsce, które przyciąga najszersze grono fanów motoryzacji. Idealna nawierzchnia toru, konfiguracja i rozmiar stwarzają idealne warunki do jazdy szybki, sportowym autem.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Realizacja poprzedzona jest krótkim instruktażem prowadzonym przez instruktora. Uczestnik zostanie zapoznany z obowiązującymi na torze regułami i zasadami bezpieczeństwa, a także z samym pojazdem. Nad bezpiecznym przebiegiem atrakcji, z fotela pasażera czuwa ten sam instruktor, który podczas przejazdu udziela cennych rad kierującemu. Jazdy odbywają się indywidualnie według wyznaczonej kolejności, co wyklucza ryzyko kolizji z innym autem. Podczas eventu motoryzacyjnego, tor jest zamknięty dla innych kierowców.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie zaczekaj w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możesz przedłużyć swój pobyt na torze, oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.