Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR
  5. Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Poznań

Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003665

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Osoba, która otrzyma voucher na przejażdżkę za kierownicą Audi R8, Ferrari F430, Lamborghini Gallardo i Nissana GTR musi umówić dogodny dla niej termin realizacji. Po udaniu się na tor spotka się z instruktorem - doświadczonym kierowcą wyścigowym, który zajmie się przeprowadzeniem krótkie szkolenia zapoznawczego. Omówi na nim zasady obowiązujące na torze oraz szczegółowy przebieg realizacji. Kiedy osoba obdarowana usiądzie na miejscu kierowcy, instruktor zajmie miejsce pasażera. Dzięki temu będzie mógł nadzorować przejażdżki i udzielać cennych rad, dzięki którym kierowca wykorzysta pełen potencjał sportowych aut. Ilość okrążeń, jakie pokona uczestnik, zależy od wybranego wariantu.

Audi R8

Dynamiczną jednostką napędową w niemieckim modelu Audi R8 jest potężny silnik V8 o pojemności 4,2 l. Generuje moc rzędu 430 KM, co umożliwia rozpędzenie się do pierwszej setki w jedyne 4,6 sekundy! Maksymalna prędkość, do jakiej może rozpędzić się kierowca to 302 km/h. Audi R8 zachwyca nowoczesnym designem. Cechą rozpoznawczą modelu są boczne panele Side Blades oraz szerokie wloty powietrza.

Ferrari F430

Włoskie Ferrari F430 zadebiutowało na rynku w 2004 roku. Po raz pierwszy zaprezentowano je w Paryżu podczas Motor Show. Jego imponujące osiągi sprawiły, że szybko okrzyknięto go najlepszym seryjnym wozem na świecie.

Ferrari F430 zadebiutowało podczas paryskiego Motor Show w 2004 roku. Przez najbardziej rozpoznawalnego prowadzącego programu “Top Gear” został okrzyknięty najlepszym seryjnym wozem świata. Pojazd wyposażono w silnik V8 o pojemności 4,3 l. Nad jego produkcją pracowali najlepsi inżynierowie Ferrari i Maserati. Jednostka jest w stanie wygenerować moc 490 KM. Ferrari F430 osiąga pierwszą setkę w zaledwie 4 sekundy! Prędkość maksymalna, jaką może osiągnąć włoskie auto to 315 km/h.

Lamborghini Gallardo

Prawdziwa duma włoskich inżynierów - Lamborghini Gallardo może poszczycić się imponującym silnikiem V10 o pojemności 5,2 litra. Jednostka jest w stanie wygenerować moc 500 KM. Pojazd osiąga pierwszą setkę już po 4,2 sekundy, a prędkość maksymalna, do jakiej może się rozpędzić, wynosi 315 km/h. Model jest mniejszą wersją Lamborghini Murcielago. Gallardo swoją nazwę zawdzięcza rasie fascynujących, potężnych byków biorących udział w corridach.  

Nissan GTR

Nissan GTR to pojazd dopracowany w każdym calu. Japońskie auto jest jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie modeli na świecie. Sercem pojazdu jest potężny silnik V6 Twin Turbo o pojemności 3,8 litra. Moc 588 KM umożliwia osiągnięcie pierwszej setki już w 3,5 sekundy! Maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć kierowca to 310 km/h!

 

Audi R8

Ferrari F430

Lamborghini Gallardo

Nissan GTR

Moc

430 KM

490 KM

560 KM

588 KM

Przyspieszenie 0 - 100

4,6 s.

4 s.

3,4 s.

3,5 s.

Pojemność (cm3)

4163

4308

5204

3800

Silnik

4.2 l V8

V8

5.2 l V10

V6 Twin Turbo 3,8 l

Napęd

na cztery koła

na cztery koła

4x4

4WD

V-max

302 km/h

315 km/h

315 km/h

310 km/h

Skrzynia biegów

6-biegowa

automatyczna

automatyczna

6-biegowa sekwencyjna

Tor Poznań

Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica Tor Poznań, jest największym (długość 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim. Na torze jeździli m.in. Robert Kubica, Lewis Hamilton, Michael Schumacher i inni.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Przed przejażdżką każdy kierowca przechodzi krótkie szkolenie i obowiązkowo musi zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie toru. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Przejażdżki odbywają się indywidualnie, dzięki czemu nie występuje ryzyko kolizji z innym samochodem.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

         

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.