Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR
  5. Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Łódź

Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR - Tor Łódź

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 4 okrążenia
Cena: 1619 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003657

Miejsce realizacji

Tor Łódź, Kiełmina 78, 95-010 Kiełmina

Czas trwania

Zależy od długości toru, ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Audi R8 vs Ferrari F430 vs Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Niesamowita motoryzacyjna przygoda rozpocznie się na torze Łódź - jednym z najnowocześniejszych obiektów motoryzacyjnych w Polsce. Jazda na miejscu kierowcy Audi R8, Ferrari F430, Lamborghini Gallardo i Nissana GTR poprzedzona jest krótkim szkoleniem z zasad bezpieczeństwa obowiązujących na torze w Łodzi. Osoba obdarowana przetestuje na własnej skórze potencjał sportowych aut, odbywając przejażdżkę każdym z nich po kolei.  To prawdziwy sprawdzian umiejętności zarówno dla początkujących jak i doświadczonych kierowców. Zachwycające osiągi, nowoczesny design i przyspieszenie wbijające w fotel to mieszanka, która gwarantuje najlepsze przeżycia.

Audi R8

Sportowy model Audi R8 to wyjątkowy samochód, który został wykorzystany w wielu produkcjach filmowych, takich jak: “Iron Man” czy “The Gray Man”. Nic dziwnego, oprócz przyciągającego wzrok designu, zachwyca doskonałym przyspieszeniem, rozpędza się do pierwszej setki w zaledwie 4, 6 sekundy. Prędkość maksymalna, jaką może osiągnąć Audi R8 to 302 km/h.

Ferrari F430

Model jest następcą Ferrari 360 Modena. Ferrari F430 zaprezentowano po raz pierwszy w Paryżu podczas targów motoryzacyjnych. Samochód jest największym konkurentem Lamborghini Gallardo. Do pierwszej setki można rozpędzić się w zaledwie 4 sekundy! Silnik V8 umożliwia wygenerowanie mocy 490 KM.

Lamborghini Gallardo

Model jest mniejszą wersją Lamborghini Murcielago. Nazwa “gallardo” jest nawiązaniem do rady hiszpańskich byków walczących w corridach. W dosłownym tłumaczeniu oznacza “bohaterski” lub “piękny”. Silnik o pojemności 5,2 litra może wygenerować moc 560 KM. Pierwsza setka pojawia się na prędkościomierzu już po 3,4 sekundy. Automatyczna skrzynia biegów zapewnia doskonały komfort prowadzenia.

Nissan GTR

Przejażdżka za kierownicą japońskiego Nissana GTR to doświadczenie, którego nie da się zapomnieć. Japoński pojazd jest następcą genialnego modelu Skyline. Samochód zyskał miano najszybszego auta produkowanego seryjnie. Nissan GTR zachwyca nie tylko nowoczesnym designem, ale także niesamowitymi osiągami. Jest w stanie pokonać podczas startu potężne Lamborghini Aventador, a wszystko dzięki zastosowaniu udoskonalonego systemu Launch Control. Silnik V6 Twin Turbo 3,8 l potrafi wygenerować moc 588 KM, która pozwala na rozpędzenie się do pierwszej setki w zaledwie 3,5 sekundy.

 

Audi R8

Ferrari F430

Lamborghini Gallardo

Nissan GTR

Moc

430 KM

490 KM

560 KM

588 KM

Przyspieszenie 0 - 100

4,6 s.

4 s.

3,4 s.

3,5 s.

Pojemność (cm3)

4163

4308

5204

3800

Silnik

4.2 l V8

V8

5.2 l V10

V6 Twin Turbo 3,8 l

Napęd

na cztery koła

na cztery koła

4x4

4WD

V-max

302 km/h

315 km/h

315 km/h

310 km/h

Skrzynia biegów

6-biegowa

automatyczna

automatyczna

6-biegowa sekwencyjna

Tor Łódź

Tor Łódź to nowo powstały i jedyny obiekt motoryzacyjny w województwie łódzkim. Zlokalizowany jest w odległości 10 km od Łodzi i ok 1 km od zjazdu na autostradę A2 w Strykowie. Tor wchodzi w skład Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy i przeznaczony jest zarówno dla samochodów jak i motorów oraz gokartów. Długość toru wynosi 1 km, szerokość 8 – 12 m, a nawierzchnia pokryta jest asfaltem. Tor Łódź jako pierwszy w Polsce, wyposażony jest w odcinkowy pomiar czasu, który wyświetla wyniki na monitorach na zewnątrz i wewnątrz budynku, a także na aplikacji mobilnej.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

]Szkolenia realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych pod okiem doświadczonych kierowców – zawodowych kierowców rajdowych. Doskonała asfaltowa nawierzchnia stwarza odpowiednie warunki do bezpiecznej jazdy i pozwala zmierzyć się z poślizgami bez ograniczeń szerokości. O bezpieczeństwo uczestników i oglądających dba zespół specjalistów obecnych na miejscu realizacji. Przed przejażdżką każdy kierowca przechodzi krótkie szkolenie i obowiązkowo musi zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi na terenie toru.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.

         

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.