Jazda McLaren 570GT

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

499,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Jazda luksusowym McLarenem

Możliwość poprowadzenia luksusowego auta marki McLaren to marzenie wielu pasjonatów motoryzacji. Atrakcja realizowana jest w czasie trwania eventu motoryzacyjnego na wybranym torze samochodowym. Po przybyciu na miejsce, uczestnik spotka się z instruktorem, który zapozna go z McLarenem 570GT i przedstawi zasady realizacji. Następnie obdarowany zajmie miejsce kierowcy, a instruktor usiądzie na miejscu pasażera, udzielając w międzyczasie cennych rad i wskazówek.

McLaren 570GT

To samochód pochodzący z Wielkiej Brytanii. Pojazd dysponuje mocą 570 KM, a do pierwszej setki rozpędza się w zaledwie 3,4 sekundy. McLaren 570GT posiada niewiarygodnie mocne, sztywne i lekkie podwozie z włókna węglowego. Auto łączy w sobie doskonałe osiągi z niesamowitymi wrażeniami płynącymi z jazdy. To idealne zestawienie luksusu i praktyczności.

Parametry

  • Silnik: 3,8l V8
  • Przyśpieszenie do 100km/h: 3,4 s
  • Prędkość maksymalna: 328 km/h
  • Moc: 570 KM
  • Skrzynia biegów: automatyczna

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli cennych rad i zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie oczekuj w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Eventy motoryzacyjne to wydarzenie całodniowe, możesz więc przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Czas trwania
Zależy od wybranej ilości okrążeń.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej, płaskiej podeszwie.
Usiądź jako
kierowca
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy.
Lokalizacja
Tory: Kielce Miedziana Góra, Warszawa Bemowo

Napisz opinię

Jazda McLaren 570GT

Jazda McLaren 570GT

Sportowa jazda za kierownicą McLarena 570GT na profesjonalnym torze wyścigowym. Usiądź w 570-konnym samochodzie i przetestuj jego możliwości pod okiem profesjonalnego instruktora. To ogromna dawka emocji idealna dla każdego fana adrenaliny!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej