Jazda McLaren 570 GT dla dziecka jako pasażer

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

399,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Przejazd dla dziecka

Jazda na miejscu pasażera McLarena 570 GT dedykowana jest dzieciom w przedziale wiekowym 5-14 lat. Za realizację odpowiada doświadczony instruktor i kierowca rajdowy, który na czas przejazdu zasiada za kierownicą sportowego auta. Pełna emocji przejażdżka odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym o doskonałej nawierzchni pozwalającej na pełne wykorzystanie możliwości McLarena. Instruktor dostosuje zarówno prędkość, jak i dynamikę jazdy do preferencji młodego miłośnika motoryzacji.

McLaren 570GT

Marka McLaren pochodzi z Wielkiej Brytanii. Model 570 GT to auto idealnie łączące w sobie luksus i wygodę z niebagatelnymi osiągami. Pojazd dysponuje mocą 570 KM ukrytymi pod maską, a do pierwszej setki rozpędza się w niecałe 3,4 sekundy. Pojazd posiada niewiarygodnie mocne, sztywne i lekkie podwozie z włókna węglowego, co zdecydowanie korzystnie wpływa na dynamikę jazdy. 

Parametry

  • Silnik: 3,8l V8
  • Przyśpieszenie do 100km/h: 3,4 s
  • Prędkość maksymalna: 328 km/h
  • Moc: 570 KM
  • Skrzynia biegów: automatyczna

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są w czasie eventów motoryzacyjnych na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu kierowcy zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy. Jazdy realizowane są za pisemną zgodą i w obecności rodziców lub opiekunów prawnych, którzy będą obserwować przejazd z wyznaczonego miejsca. Dzieci poniżej 150 cm wzrostu zasiądą na specjalnym podwyższeniu, które zapewni poprawne poprowadzenie pasów bezpieczeństwa. 

Uwaga! Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor, dziecko wraz z opiekunem zgłasza się do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonuje rejestracji. Następnie czeka w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Czas trwania
Podczas jazdy McLaren 570GT jako pasażer pokonywany jest dystans jednego okrążenia toru.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.
Usiądź jako
pasażer
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim
Informacje dla oglądających
Wymagana obecność rodziców/opiekunów prawnych na miejscu realizacji.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Jazda dedykowana dzieciom w wieku 5-14 lat. Przed jazdą rodzic lub opiekun prawny podpisuje pisemną zgodę oraz regulamin jazd. Instruktor może odmówić jazdy z dzieckiem, które się boi lub nie wykazuje chęci udziału w atrakcji.
Lokalizacja
Tory: Kielce – Miedziana Góra, Warszawa Bemowo

Napisz opinię

Jazda McLaren 570 GT dla dziecka jako pasażer

Jazda McLaren 570 GT dla dziecka jako pasażer

Podczas jazdy na miejscu pasażera McLarena 570GT odczujesz emocje, o jakich nawet nie śniłeś! Wcale nie musisz czekać na pełnoletniość i zdobycie prawa jazdy by cieszyć się adrenaliną z jazdy luksusowym, superszybkim autem. Podczas realizacji miejsce kierowcy zajmuje doświadczony instruktor, który posiada wieloletnie doświadczenie.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej