Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda supersamochodami
  4. Jazda Lotus Exige

Jazda Lotus Exige

Cena od: 395 zł
Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Chciałbyś się wcielić w rolę kierowcy niczym z kultowej gry samochodowej. Teraz, to naprawdę możliwe i prostsze niż myślisz. Przejażdżka Lotusem Exige dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń, które zapamiętasz przez długi czas. Masz do dyspozycji tor wyścigowy, na którym będziesz mógł sprawdzić swoje umiejętności. Nad bezpieczeństwem czuwał będzie zawodowy kierowca, więc nie musisz się martwić. Kup oryginalny prezent dla chłopaka, męża lub każdego komu chcesz zapewnić niezapomniane emocje.

Przejażdżka po torze wyścigowym

Duża dawka adrenaliny, szybko poruszająca się wskazówka prędkościomierza i Ty - za kierownicą Lotusa Exige. W ramach jazdy tym wyścigowym autem pokonasz okrążenie zapoznawcze, a następnie postarasz się okiełznać tę 900 kilogramową bestię. Miejscem, gdzie będziesz realizował swoją jazdą jest profesjonalny tor wyścigowy. To lekkie coupe wyposażono w czterocylindrowy silnik o pojemności 1,8l pochodzący od Toyoty. Silnik Exige został wyposażony dodatkowo w turbinę. Lotus dysponuje mocą 218 KM i już po 4,7 sekundach osiąga prędkość 100km/h! Wypróbuj możliwości tego auta!

DANE TECHNICZNE: LOTUS EXIGE
Prędkość max 237 km/h
Silnik 1800 cm³
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,7 sekundy
Moc 218 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

voucher na jazdę, prezent dla niego lub dla niej
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: