TOR AUTODROM POMORZE

nawierzchnia:asfalt
długość1200 m
szerokość20 m
typtor wyścigowy
tor Pszczółki

Tor Autodrom Pomorze

Tor Autodrom Pomorze zlokalizowany jest w miejscowości Pszczółki, ok. 20 km na południe od Gdańska. Obiekt zajmuje teren o powierzchni 8 ha, na którym znajdują się tor kartingowy, tor ziemny (quadowy), płyta poślizgowa prostokątna, płyta poślizgowa w formie pierścienia, plac manewrowy, wzniesienia z łukiem i nawodnione, budynki biurowe wraz z halą garażową o powierzchni 545 m² oraz sala wykładowa dla 20 słuchaczy.

Jazda na torze wyścigowym Pszczółki

Tor Pszczółki to jeden z najbardziej nowoczesnych obiektów tego typu w Polsce. Nitka toru o długości 1,2 km i szerokości do 20 m, pokryta została asfaltową nawierzchnią, która zapewnia doskonałą przyczepność i pozwala w pełni przetestować możliwości pojazdu. Tor został wyposażony także w sygnalizację świetlną oraz pomiar czasu przejazdu, co dodatkowo podnosi poziom adrenaliny i pozwala wprowadzić element rywalizacji.

Nasza oferta na torze Pszczółki

Tor wyścigowy Pszczółki to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników szybkiej, sportowej jazdy. Ze względu na bliską odległość do Gdańska, jazda na torze wyścigowym Pszczółki może być ciekawym sposobem na urozmaicenie wakacji nad morzem. W naszej ofercie na torze Autodrom Pomorze znajdziesz jazdy najlepszymi sportowymi samochodami, takimi jak Ferrari, Porsche 911, Audi R8 czy Nissan GT-R.

Auta dostępne na tym torze:

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej