Tor Modlin

nawierzchnia:asfalt
długość1200 m
szerokość16 m
typtor wyścigowy
tor Steel Ring

Tor wyścigowy Modlin

Tor Modlin to nowoczesny obiekt, stworzony z myślą o miłośnikach dynamicznej i bezpiecznej jazdy, dla których samochód jest czymś więcej, niż tylko narzędziem do przemieszczania się. Obiekt zlokalizowany jest na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, ok. 39 km od centrum Warszawy. Składa się z dwóch torów – szkoleniowego i sportowo-treningowego, budynku z salami wykładowymi oraz centrum konferencyjnego, stworzonego w XIX-wiecznej prochowni Myza.

Jazda na torze Modlin

Jazdy sportowymi samochodami realizowane są na torze sportowo-treningowym, całkowicie niezależnym do modułów szkoleniowych. Budowa toru wyścigowego pozwala wytyczyć wiele mniej lub bardziej krętych tras o różnych stopniach trudności, wymagających precyzyjnej jazdy lub pozwalających na osiąganie wysokich prędkości. Asfaltowa nawierzchnia zapewnia doskonałą przyczepność, a oświetlenie pozwala korzystać z obiektu nawet w godzinach wieczornych.

Nasza oferta na torze Modlin

Tor wyścigowy Modlin to miejsce, gdzie każdy może zasmakować szybkiej, sportowej jazdy. Niewiarygodna prędkość i przyspieszenie, które wgniata w fotel to gwarancja niezapomnianych wrażeń i potężnych motoryzacyjnych emocji. W naszej ofercie na tor Modlin znajdziesz jazdy najlepszymi sportowymi samochodami, takimi jak Ferrari, Lamborghini czy Nissan GT-R.

Auta dostępne na tym torze:

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej