TOR SŁOMCZYN

nawierzchniaasfalt
długość1200 m
szerokość10 m
typtor wyścigowy
zakręty14 (7 lewych, 7 prawych)
najdłuższa prosta200 m
tor poznań

Tor wyścigowy Słomczyn

Autodrom Słomczyn to nowoczesny obiekt motoryzacyjny, zlokalizowany ok. 50 km od Warszawy, w którego skład wchodzą tor samochodowy, tor kartingowy oraz tor rallycross. Równa asfaltowa nawierzchnia umożliwia szybką i dynamiczną jazdę, a rozbudowana infrastruktura sprzyja organizacji eventów motoryzacyjnych - na torze Słomczyn organizowane są m.in. Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy oraz Puchar Europy Centralnej w Rallycrossie.

Jazda na torze Słomczyn

Tor wyścigowy w Słomczynie ma ok. 1,6 km długości i 16 metrów szerokości oraz bogatą infrastrukturę. Na terenie obiektu znajdują się m.in. zadaszona trybuna wyposażona w ok. 600 miejsc siedzących, pomieszczenia dla sędziów z wieżą obserwacyjną, wiata z podnośnikiem do badania technicznego, utwardzone i wyposażone w energię elektryczną paddocki, myjnia samochodowa, a także biuro zawodów z recepcją, salką wykładową i pomieszczeniem dla prasy oraz tzw. namiot VIP - budynek przeznaczony do obsługi cateringowej grupy ok. 40 osób.

Nasza oferta na torze Słomczyn

Tor wyścigowy w Słomczynie to doskonałe miejsce dla wszystkich miłośników szybkiej, sportowej jazdy. W ofercie znajdziesz tu przejażdżki najlepszymi sportowymi samochodami, takimi jak Ferrari 360 Modena, Lotus Exige czy Subaru Impreza. Nie zwlekaj i już teraz zamów voucher na jazdę supersamochodem po torze wyścigowym w Słomczynie!

Auta dostępne na tym torze:

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej