Lamborghini Huracan vs Ferrari Italia vs KTM X-BOW

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

1 799,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Pojedynek Tytanów

Każdy miłośnik czterech kółek marzy, aby zasiąść za kierownicą sportowego samochodu. Kupując ten voucher, osoba obdarowana zasiądzie we wnętrzu aż trzech pojazdów! Przejazd na torze wyścigowym w towarzystwie instruktora to spełnienie marzeń dla wielu mężczyzn! Zastanawiasz się nad prezentem dla taty lub męża? Wręcz mu pojedynek Lamborghini, Ferrari i KTM! Szczęśliwy posiadacz vouchera może zaprosić na tor swoich bliskich, którzy z bezpiecznej odległości będą obserwować realizację. Eventy motoryzacyjne są całodniowe i skupiają wielu fanów motoryzacji w jednym miejscu. 

Jazda na torze

Trzy samochody, każdy zupełnie inny, ale każdy równie zachwycający. Sam wygląd Lamborghini mówi o tym, że jest on stworzony przede wszystkim do szybkiej jazdy, co gwarantuje 610 konny silnik o pojemności 5,2 litra w układzie V10. Sama nazwa – HURACAN, pochodzi od niezwyciężonego byka z hiszpańskiej hodowli. Ferrari Italia to model uznawany za jeden z najlepszych samochodów w historii motoryzacji. 570 koni pod maską zadowoli najbardziej wymagających kierowców. Ostatni model wyróżnia się swoim wyglądem, który przypomina bolida. KTM X-BOW to pojazd, który charakteryzuje się precyzyjną lecz prostą konstrukcją. Wyposażenie zredukowano do minimum dlatego też KTM X-BOW nie posiada elektroniki.

Lamborghini HuracanVSFerrari ItaliaKTM X-BOW
310 KM Moc 570 KM 240 KM
5,2 Pojemność (cm³) 4,5 2,0
3,2 s Przyśpieszenie do 100 km 3,4 s 3,9 s
325 km/h Prędkość max 325 km/h
220 km/h

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 9 okrążeń jedziesz po trzy okrążenia każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.


Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

KIELCE MIEDZIANA GÓRA
Nawierzchnia asfalt
Długość 1000m
   
TOR Nawierzchnia Długość
KIELCE MIEDZIANA GÓRA asfalt 1000m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy.
Lokalizacja
Tor Kielce-Miedziana Góra

Napisz opinię

Lamborghini Huracan vs Ferrari Italia vs KTM X-BOW

Lamborghini Huracan vs Ferrari Italia vs KTM X-BOW

Odważ się na rozwijanie swojej pasji. Zrealizuj nasz voucher i zdecyduj się na doświadczanie niesamowitych emocji. Weź udział w atrakcji i przetestuj swoje możliwości.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej