Lamborghini Huracan vs KTM X-BOW

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

649,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

KTM X-BOW vs Lamborghini Huracan

Podczas tego porównania zasiądziesz za kierownicą dwóch zupełnie różnych samochodów. To nie lada wyzwanie dla każdego kierowcy, aby okiełznać moc 610-konnego Lamborghini Huracan oraz zmierzyć się z przeciążeniami, jakie gwarantuje jazda w specjalnie skonstruowanym bolidzie KTM X-BOW. Lamborghini to ikona motoryzacji znana na całym świecie, marka sama w sobie reprezentuje najwyższą klasę wśród luksusowych pojazdów. KTM to zaś ultralekki, sportowy samochód o wyróżniającej się budowie nadwozia typu roadster, stworzony z myślą o sportowej jeździe. Osoba obdarowana na własnej skórze przekona się, który z tych dwóch modeli jest faworytem w tej rywalizacji. 

Moc vs waga

Porównanie tych dwóch sportowych samochodów odbywa się na profesjonalnym torze wyścigowym. Zasiądziesz za kierownicą KTM X-BOW i Lamborghini Huracan i w zależności od wybranej opcji pokonasz każdym samochodem 2 lub 4 okrążenia toru (łącznie 4 lub 8). Porównując same parametry tych dwóch samochodów, można się mocno zdziwić na torze, jak duże znaczenie ma tutaj masa własna pojazdu. KTM zbudowany został w ten sposób, aby ograniczyć zbędne kilogramy do minimum, dzięki czemu może konkurować na torze z dużo "silniejszymi" przeciwnikami. Przekonaj się sam, czy bolid da radę Lamborghini? Czy któryś z tych dwóch supersamochodów podbije Twoje serce?

KTM X-BOWVSLamborghini Huracan
217 km/hPrędkość max325 km/h
2.0L, Turbo R4
Silnik5.2L, 10 V
5,3 sPrzyśpieszenie do 100 km3,2 s
240 KMMoc610 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli cennych rad i zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 4 okrążeń jedziesz po dwa okrążenia każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru 8 okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Realizujemy jazdę za kierownicą dwóch samochodów, w towarzystwie instruktora.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

KIELCE MIEDZIANA GÓRA
Nawierzchniaasfalt
Długość1000m
   
TORNawierzchniaDługość
KIELCE MIEDZIANA GÓRAasfalt1000m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Usiądź jako
Kierowca
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B.
Lokalizacja
Tor Kielce-Miedziana Góra

Napisz opinię

Lamborghini Huracan vs KTM X-BOW

Lamborghini Huracan vs KTM X-BOW

Podczas tego porównania zasiądziesz za kierownicą dwóch zupełnie różnych samochodów. To nie lada wyzwanie dla każdego kierowcy, aby okiełznać moc 610-konnego Lamborghini Huracan oraz zmierzyć się z przeciążeniami, jakie gwarantuje jazda w specjalnie skonstruowanym bolidzie KTM X-BOW. Sprawdź się w roli kierowcy rajdowego na torze wyścigowym!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej