Subaru vs GKD vs BMW

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

399,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Trzy pakiety emocji

To prawdziwy, motoryzacyjny kontrast. Masz do wyboru trzy zupełnie różne auta, dzięki czemu nie będzie mowy o nudzie. Jazda Subaru Impreza czyli typowo rajdowym, solidnym autem sprawi, że poczujesz się jak zawodowy rajdowiec. Przejażdżka Lotus Seven GKD to powrót do motoryzacyjnej historii w najlepszym wydaniu. Można się poczuć jak na wyścigach samochodowych z lat 50. Na deser czeka cię jazda BMW o brutalnym napędzie na tył. Przejazdy samochodowe tego typu zostają w pamięci na całe życie. Masz możliwość wyszaleć się na torze wyścigowym i dać ponieść się emocjom. Bez obaw, nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny kierowca. Dodatkowym atutem jest to, że możesz zabrać ze sobą znajomych. Z pewnością dla nich też będzie to duże wydarzenie. Wykup voucher dla siebie lub jako prezent dla mężczyzny, znajomego lub kogo tylko chcesz. To naprawdę nic trudnego.

Subaru vs GKD vs BMW

Trzy auta, trzy emocje, trzy prawdziwe przeżycia. Mowa tutaj o Subaru Imprezie, GKD Legend, a także BMW E46. Otrzymasz do porównania te trzy niesamowite samochody i sam zdecydujesz, kto będzie twoim osobistym zwycięzcą. Jazda GKD czyli wierną repliką sławnego Lotusa Super 7, która wyposażona jest w silnik zapożyczony z BMW, skutkuje to równie niekonwencjonalnym przyśpieszeniem. Subaru Impreza to z kolei klasyka wśród rajdów WRC. Idealnie wręcz działający napęd na wszystkie 4 koła sprawia, że auto niemal na każdej nawierzchni idealnie trzyma się drogi. BMW z kolei to wzmocnione E36, które dzięki literce M jeździ zupełnie inaczej niż jego "cywilni" odpowiednicy. Zasiądź za kierownicą każdego z nich i przekonaj się jak wygląda testowanie tych ekskluzywnych i sportowych jednocześnie aut.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem ?

W porównaniu Subaru vs GKD vs BMW pojedziesz w sumie 6 okrążenia, po 2 każdym z aut.

Tor Słomczyn

  • Nawierzchnia: asfalt

  • Długość: 1000-1600 m

Dane techniczne aut:

Subaru ImprezaVSGKD LegendBMW E46
350 KMMoc140 KM321 KM
2000Pojemność (cm3)18002979
5,3 sPrzyśpieszenie do 100 km5,1 s6,5 s
248 km/hPrędkość max190 km/h250 km/h
Czas trwania
Uczestnik przejdzie krótkie szkolenie z bezpieczeństwa, przejedzie 6 okrążeń w towarzystwie instruktora w tym okrążenie zapoznawcze.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały jazdę Ferrari.
Ważność vouchera
365 dni
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy.
Lokalizacja
Tor Słomczyn, Tor Pszczółki

Napisz opinię

Subaru vs GKD vs BMW

Subaru vs GKD vs BMW

Subaru vs GKD vs BMW to niepowtarzalny pojedynek trzech aut, które zawsze będą na czasie! Musisz spróbować swoich sił w każdym z nich. Jazda po profesjonalnym torze to czysta przyjemność. Ostre zakręty i zawrotne przyspieszenie sprawi, że adrenalina podskoczy w górne stadium.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej