Subaru vs GKD vs BMW

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

399,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Trzy pakiety emocji

To prawdziwy, motoryzacyjny kontrast. Masz do wyboru trzy zupełnie różne auta, dzięki czemu nie będzie mowy o nudzie. Jazda Subaru Impreza czyli typowo rajdowym, solidnym autem sprawi, że poczujesz się jak zawodowy rajdowiec. Przejażdżka Lotus Seven GKD to powrót do motoryzacyjnej historii w najlepszym wydaniu. Można się poczuć jak na wyścigach samochodowych z lat 50. Na deser czeka Cię jazda BMW o brutalnym napędzie na tył. Przejazdy samochodowe tego typu zostają w pamięci na całe życie. Masz możliwość wyszaleć się na torze wyścigowym i dać ponieść się emocjom. Bez obaw, nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny kierowca. Dodatkowym atutem jest to, że możesz zabrać ze sobą znajomych. Z pewnością dla nich też będzie to duże wydarzenie. Wykup voucher dla siebie lub jako prezent dla mężczyzny, znajomego lub kogo tylko chcesz. To naprawdę nic trudnego.

Subaru vs GKD vs BMW

Trzy auta, trzy emocje, trzy prawdziwe przeżycia. Mowa tutaj o Subaru Imprezie, GKD Legend, a także BMW E46. Otrzymasz do porównania te trzy niesamowite samochody i sam zdecydujesz, kto będzie Twoim osobistym zwycięzcą. Jazda GKD czyli wierną repliką sławnego Lotusa Super 7, która wyposażona jest w silnik zapożyczony z BMW, skutkuje to równie niekonwencjonalnym przyśpieszeniem. Subaru Impreza to z kolei klasyka wśród rajdów WRC. Idealnie wręcz działający napęd na wszystkie 4 koła sprawia, że auto niemal na każdej nawierzchni idealnie trzyma się drogi. BMW z kolei to wzmocnione E36, które dzięki literce M jeździ zupełnie inaczej niż jego "cywilni" odpowiednicy. Zasiądź za kierownicą każdego z nich i przekonaj się jak wygląda testowanie tych ekskluzywnych i sportowych jednocześnie aut.

Subaru ImprezaVSGKD LegendBMW E46
350 KM Moc 140 KM 231 KM
2000 Pojemność (cm3) 1800 2979
5,3 s Przyśpieszenie do 100 km 5,1 s 6 s
248 km/h Prędkość max 190 km/h 250 km/h

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

W porównaniu Subaru vs GKD vs BMW pojedziesz w sumie 6 okrążenia, w tym jedno okrążenie zapoznawcze.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR PSZCZÓŁKI SŁOMCZYN
N. asfalt asfalt
D. 1200m 1200m
 
TOR Nawierzchnia Długość
PSZCZÓŁKI asfalt 1200m
SŁOMCZYN asfalt 1200m
Czas trwania
Zależy od umiejętności kierowcy. Przejedziesz 6 okrążeń w towarzystwie instruktora w tym okrążenie zapoznawcze.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
365 dni
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B.
Lokalizacja
Tor Słomczyn, Tor Pszczółki

Napisz opinię

Subaru vs GKD vs BMW

Subaru vs GKD vs BMW

Subaru vs GKD vs BMW to niepowtarzalny pojedynek trzech aut, które zawsze będą na czasie! Musisz spróbować swoich sił w każdym z nich, bowiem jazda po profesjonalnym torze to czysta przyjemność. Ostre zakręty i zawrotne przyspieszenie sprawi, że adrenalina w Twoich żyłach, podskoczy w górne stadium. Masz możliwość wyszaleć się na torze wyścigowym i dać ponieść się emocjom. 

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej