Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Nissan GTR vs Audi R8 V10
  5. Nissan GTR vs Audi R8 V10 - Tor Silesia Ring karting

Nissan GTR vs Audi R8 V10 - Tor Silesia Ring karting

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007153

Miejsce realizacji

Tor Silesia Ring, Lotnicza 5-7, 47-325 Kamień Śląski

Czas trwania

Za kierownicą każdego auta pokonasz 1 okrążenie toru, łącznie 2 okrążenia

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Opcja wzięcia udziału w pojedynku aut sportowych Nissan GTR vs Audi R8 V10 na torze Silesia Ring karting, dostarczy ci takiej dawki emocji, o jakiej nigdy nawet nie śniłeś. Kiedy przyjedziesz na tor wyścigowy, zyskasz od razu szansę na poczucie atmosfery niczym na profesjonalnie przygotowanych wyścigach. Tym razem to ty masz szansę zasiąść za kierownicą.  

Nissan GTR

Przez kilka lat obecności na rynku motoryzacyjnym, Nissana GTR poddawano różnym i od razu zauważalnym modyfikacjom, co umożliwiło mu oferowanie większej mocy, komfortu oraz dynamiki w czasie jazdy. Auto prosto z Japonii uważane jest za idealne do robienia driftów. Jest też jednym z najszybszych tego typu pojazdów na świecie. Jeżeli zechcemy dokonać jego porównania z poprzednią wersją, to z pewnością powinniśmy zaliczyć na plus wyciszenie kabiny i bardzo dobrze dobrany układ jezdny, co ma wpływ na wygodę w czasie jazdy. Nissan GTR posiada jednostkę napędową o mocy 588 KM, co umożliwia mu osiąganie naprawdę dużych prędkości. 

Parametry techniczne 

Dane techniczne:

Nissan GTR

Moc 

485  KM

Przyspieszenie do 100 km/h

3.5 sekundy

Silnik 

3,8 l

Prędkość max

311 km/h

Audi R8 V10 

Bardzo szybki samochód sportowy Audi R8 V10 jest zachwycającym modelem od dobrze znanego każdemu producenta. Jego silnik po przekręceniu stacyjki, daje dźwięk podobny do rytmicznej muzyki. To model pojazdu bardzo dobry dla każdego fana motoryzacji. 

Parametry techniczne 

Dane techniczne:

Audi R8

Moc 

525 KM

Przyspieszenie do 100 km/h

4.5 s

Silnik 

5.2 l V10

Prędkość max

316 km/h

Tor Silesia Ring karting 

Tor Silesia Ring karting położony w odległości ok. 60 km od centrum Gliwic, jak i 25 km od centrum Opola, jest miejscem wręcz idealnym do organizowania wszelkiego typu eventów motoryzacyjnych uwzględniających jazdę sportowymi samochodami. Niedaleko obiektu istnieje możliwość skorzystania z hotelu, który został zbudowany przede wszystkim z myślą o zagranicznych turystach korzystających z wydarzeń na Torze Silesia Ring karting. 

Voucher na prezent

Voucher na wzięcie udziału w pojedynku Nissan GTR vs Audi R8 V10 na torze Silesia Ring karting będzie wspaniałym prezentem dla wszystkich fanów szybkich pojazdów, przykładowo dla chłopaka. Po chwili od momentu złożenia zamówienia, voucher jest przesyłany na adres poczty elektronicznej. Można także otrzymać go pocztą tradycyjną w ozdobnej kopercie. 

Bezpieczeństwo

Jazdy za każdym razem organizowane są na eventach motoryzacyjnych na torze Silesia Ring karting, który w tym czasie pozostaje zamknięty na potrzeby realizacji dla osób postronnych. Znakomicie przygotowana nawierzchnia umożliwia rozwijanie emocjonujących prędkości i sprawdzanie wszelkich możliwości obu wymienionych samochodów. Wszystko to odbywa się zawsze z udziałem profesjonalnych instruktorów, którzy przeprowadzają odpowiednie szkolenia dla uczestników, zanim wsiądą oni do któregokolwiek z aut. 

Jak wygląda realizacja?

Po tym, jak dostaniemy zamówiony voucher, musimy przedstawić go pracownikowi w biurze obsługi klienta, który dokona naszej rejestracji na jazdę. Odbędziemy następnie niewielkie szkolenie, a w czasie oczekiwania na swój przejazd, możemy obserwować realizacje innych kierowców.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: