1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Huracan vs Ferrari 458 Italia vs Porsche 911 Carrera 4
  5. Lamborghini Huracan vs Ferrari 458 Italia vs Porsche 911 Carrera 4 - Tor Kielce

Lamborghini Huracan vs Ferrari 458 Italia vs Porsche 911 Carrera 4 - Tor Kielce

Cena: 2299 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00007108

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Lamborghini Huracan vs  Ferrari 458 Italia vs Porsche 911 Carrera 4 na Tor Kielce – Miedziana Góra

Lamborghini Huracan oraz  Ferrari 458 Italia, a także Porsche 911 Carrera 4 to pojazdy, które pobudzają wyobraźnię każdego człowieka. Tym bardziej Ci, którzy interesują się motoryzacją, nie mogą przejść obok takiej okazji obojętnie. Porównanie przedstawionych modeli gwarantuje świetną zabawę i dużą dawkę adrenaliny. Doskonale przygotowany Tor Kielce – Miedziana Góra to idealne miejsce, aby zestawić ze sobą te samochodowe klasyki. Podczas przejazdów nad bezpieczeństwem czuwa nasz doświadczony kierowca. Poprowadź te wspaniałe samochody lub podaruj przejazdy komuś bliskiemu.

Lamborghini Huracan vs  Ferrari 458 Italia vs Porsche 911 Carrera 4

Lamborghini Huracan czerpie swą nazwę od niezwyciężonego, hiszpańskiego byka. To oczywiście nie jest przypadek, ponieważ stworzono go do szybkiej jazdy. Ferrari 458 Italia jest przez wielu uznawany, za najlepszy pojazd motoryzacyjny w całej historii. Ostatnie auto w naszym zestawieniu jest absolutnym unikatem. Na całym świecie powstało bowiem zaledwie 80 sztuk Porsche 911 Carrera 4. Wszystkie trzy pojazdy imponują swoją mocą. Każdy z prezentowanych pojazdów przekracza barierę 300 km/h, a najwyższa prędkość sięga 325 km/h. Możesz poprowadzić jedne z najszybszych pojazdów na świecie, które wcześniej podziwiałeś w filmach akcji i grach video.

Parametry techniczne

Lamborghini Huracan

DANE TECHNICZNE

Ferrari 458 Italia

Porsche 911 Carrera 4

325 km/h

Prędkość maksymalna

325 km/h

291 km/h

5,2 l

Pojemność silnika

4,5 l

3 l

3,2 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

3,4 sekundy

4,2 sekundy

610 KM

Moc

570 KM

385 KM

Tor Kielce – Miedziana Góra

Tor Kielce – Miedziana Góra znajduje się w Miedzianej Górze, około 10 kilometrów od centrum Kielc. Tor powstał już na przełomie lat 1976/1977. Obiekt składa się z dużej i małej pętli oraz toru kartingowego. Całość mierzy 4160 metrów i 16 zakrętów, a różnica wysokości wynosi 60 metrów. Długość toru przygotowanego do przejazdów to natomiast ok. 1000 metrów.    

Voucher na prezent

Już teraz kup swój wymarzony voucher i ciesz się przyjemnością z jazdy! Produkt może znaleźć się na twojej skrzynce e-mailowej już bezpośrednio po zakupie. Możemy go również elegancko zapakować, w ozdobną kopertę i nadać pocztą tradycyjną.

Bezpieczeństwo

Zależy nam, abyś na torze był bezpieczny i czuł się komfortowo. Dlatego, przed rozpoczęciem jazdy, czeka Cię jeszcze krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Podczas jazdy towarzyszyć Ci będzie wsparcie naszego instruktora.

Realizacja

W obiekcie udaj się do punktu obsługi klienta, gdzie dokonasz rejestracji. Po niej czeka Cię krótkie szkolenie. Następnie przyjdzie czas na przyjemność i adrenalinę związane z jazdą. Czas Twojego pobytu na torze nie jest tego dnia ograniczony, dlatego możesz również oglądać przejazdy innych uczestników i podziwiać samochody, które prowadzą.

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: