Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Lamborghini Gallardo vs Audi R8 V10
  5. Lamborghini Gallardo vs Audi R8 V10 - Tor Poznań

Lamborghini Gallardo vs Audi R8 V10 - Tor Poznań

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006824

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Za kierownicą każdego auta pokonasz 2 okrążenie toru, łącznie 4 okrążenia

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jaka jest opcja idealnego prezentu? Z pewnością jest nią jazda Lamborghini Gallardo vs Audi R8 V10 na torze Poznań główny. W jej trakcie kierowca nie tylko doświadczy niezwykłych emocji, ale także wypróbuje aż dwa bardzo szybkie pojazdy. Tym kierowcą może zostać każdy, ponieważ voucher wykupić możesz z myślą o konkretnej osobie. Takie przeżycie będzie niezapomniane i z pewnością z przyjemnością dodasz je do swojego albumu. 

Lamborghini Gallardo vs Audi R8 V10

Lamborghini Gallardo to auto, którego raczej nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Co skrywa się pod jego maską? Silnik 5.2 litra o mocy 560 koni mechanicznych przyśpiesza do stu kilometrów na godzinę w 3.4 sekundy. Drugim pojazdem równie wartym uwagi jest Audi R8 V10. 525 koni mechanicznych mocy i 4.5 sekundy rozpędzania się do setki to nic w porównaniu do 316 kilometrów na godzinę prędkości maksymalnej. Poczuj, jak ten pęd wbija Cię w fotel.

Parametry techniczne

Dane techniczne

Lamborghini Gallardo

Audi R8 V10

Prędkość max

315 km/h

316 km/h

Silnik

5.2 l 

5.2 l V10

Przyśpieszenie do 100 km/h

3.4 sekundy

4.5 sekundy

Moc

560 KM

525 KM

Tor Poznań główny

Na poznańskim torze znajdziesz aż dwie trasy: główną oraz kartingową, na której także odbywają się nasze przejazdy. Ten obiekt jest idealnie dopasowany do testowania na nim nowoczesnych samochodów. Położony jest w odległości zaledwie 9 kilometrów od miasta, ma długość 4100 metrów. Zlokalizowano na nim aż 14 zakrętów odpowiedzialnych za wyrzut adrenaliny. Nic dziwnego, że odbywają się na nim liczne eventy motoryzacyjne, w tym oczywiście również nasz. 

Voucher na prezent

Jazda Lamborghini Gallardo vs Audi R8 V10 na torze Poznań główny to atrakcja dla prawdziwych miłośników motoryzacji. Jeżeli w Twoim otoczeniu znajdują się takie osoby, z myślą o nich wykup nasz voucher w wersji prezentowej, drukowany i zapakowany w kopertę. 

Bezpieczeństwo

Nowoczesny obiekt zlokalizowany na dawnych pasach startowych lotniska Ławica to przestrzeń wręcz stworzona do testowania szybkich samochodów. Cała infrastruktura toru jest dopasowana tak, aby zapewnić uczestnikom bezpieczeństwo. Na evencie przez cały czas jazdy towarzyszyć Ci będzie instruktor. Każdy przejazd odbywa się pojedynczo, to znaczy, że na tor wyjeżdża się w bezpiecznych odległościach.

Jak wygląda realizacja?

Od Ciebie zależy, kiedy skorzystasz z vouchera na przejazd. Wystarczy, że zarezerwujesz termin. Pamiętaj, aby przygotować zapas czasu, ponieważ oprócz samego przejazdu możesz tutaj spędzić kilka godzin obserwując inne samochody.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.