Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Subaru Impreza WRX vs Mitsubishi Lancer Evo X
  5. Jazda Subaru Impreza WRX vs Mitsubishi Lancer Evo X - Tor Poznań

Jazda Subaru Impreza WRX vs Mitsubishi Lancer Evo X - Tor Poznań

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 4 okrążenia
Cena: 1399 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00010501

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu lub innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda pojazdami Mitsubishi Lancer Evo X vs Subaru Impreza WRX na Torze Poznań pętla główna

Sprawdź możliwości Mitsubishi Lancer Evo X i Subaru Impreza WRX, jadąc tymi pojazdami na profesjonalnym torze wyścigowym. Zestaw ze sobą prawdziwe klasyki rajdów samochodowych i sam wybierz zwycięzcę. To cudowna okazja dla każdego fana motoryzacji. Poprowadź je i poczuj się jak profesjonalny kierowca rajdowy. Tor Poznań pętla główna to doskonałe miejsce, aby dokonać tego porównania. Podczas Twojej jazdy zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, abyś czuł się komfortowo. Zrealizuj swoje marzenie lub kup voucher na prezent i pomóż spełnić je komuś, kto jest dla Ciebie ważny.

Mitsubishi Lancer Evo X vs Subaru Impreza WRX

Przedstawione Mitsubishi Lancer Evo X to już 10. wersja legendarnego Mitsubishi Lancer Evolution. Pojazd łączy w sobie rajdowy styl jazdy z elegancją i wysoką jakością wykonania.  Subaru Impreza WRX to natomiast absolutny klasyk wśród samochodów rajdowych. Jego niska waga łączy się z napędem na 4 koła, co przekłada się na  niezwykle dynamiczną jazdę, której po prostu nie da się zapomnieć. Mitsubishi Lancer Evo X nawiązuje do myśliwca F-2 dzięki atrapie chłodnicy umieszczonej z przodu pojazdu. Samochód generuje 370 KM i rozpędza się do 242 km/h. Pokonanie pierwszych 100 km/h to czas 4,8 sekund. Subaru Impreza WRX jest wyposażony w 2,5 litrowy silnik, który generuje 224 KM mocy. 100 km/h osiąga w 5,9 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi 230 km/h.

Parametry techniczne

Mitsubishi Lancer Evo X

DANE TECHNICZNE

Subaru Impreza WRX

242 km/h

Prędkość maksymalna

230 km/h

2.0 l Turbo R4

Silnik

2,5 l

4,8 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

5,9 sekundy

370 KM

Moc

224 KM

Tor Poznań pętla główna

Tor Poznań pętla główna znajduje się 9 km od Poznania, 45 km od Środy Wielkopolskiej i 70 km od Gniezna. To ogromny kompleks, który jest organizatorem krajowych i międzynarodowych imprez samochodowych i motocyklowych. Tor o nawierzchni asfaltowej posiada długość 4100 metrów oraz szerokość 12 metrów. W skład pętli wchodzi 14 dynamicznych zakrętów (5 lewo i 9 w prawo). Najdłuższa prosta toru mierzy 560 metrów.  

Voucher na prezent

Możesz dokonać zakupu swojego vouchera, przez naszą stronę internetową. Sam zdecydujesz też, czy wolisz otrzymać go na swój adres e-mail bezpośrednio po zakupie, czy wybrać tradycyjny sposób wysyłki. 

Bezpieczeństwo

Podczas Twojego pobytu na torze, my zatroszczymy się o to, abyś czuł się bezpiecznie i komfortowo. Przed jazdą, czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi samochodu. Podczas jazdy towarzyszyć Ci będzie nasz profesjonalny kierowca.

Realizacja

Na miejscu dokonasz swojej rejestracji, a następnie zostaniesz zaproszony w okolice toru i samochodów gdzie czeka Cię krótkie szkolenie. Po nim będziesz mógł wsiąść do pojazdu i cieszyć się jazdą. 

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.