1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Subaru Impreza
  5. Jazda Subaru Impreza - Tor Słomczyn

Jazda Subaru Impreza - Tor Słomczyn

Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 395 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00007368

Miejsce realizacji

Autodrom Słomczyn, Słomczyn 66, 05-600 Grójec

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy. Przejedziesz wybraną ilość okrążeń w tym 1 okrążenie zapoznawcze.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

Sezon

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu lub innych środkach odurzających. Dla kierowcy wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

#Marcin 06-06-2024

Wspaniały prezent jaki dostałem, wrażenia nie do opisania! Mogłem poczuć się jak zawodowy kierowca na torze wyścigowym!

Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Odkryj prawdziwe emocje jazdy sportowym Subaru Impreza na profesjonalnym Torze Słomczyn - Warszawa! Ten kultowy samochód, który przeszedł do historii dzięki swojej mocy, precyzji i niezwykłemu charakterowi, teraz czeka na Ciebie, abyś mógł go poprowadzić. Na długim torze o długości 1200 metrów, poczujesz adrenaliny i zawrotną prędkość, a doświadczony instruktor będzie dbać o Twoje bezpieczeństwo.

Jazda Subaru Impreza - Tor Słomczyn - Warszawa

Przejedź się sportowym Subaru Impreza na profesjonalnym torze wyścigowym. Ten samochód mieści w sobie  prawdziwego sportowego ducha razem z japońską precyzją oraz bogatą historię. Jazda nim gwarantuje zawrotną prędkość i ogromne emocje, które dodatkowo potęguje prowadzenie tak kultowego auta. Teraz możesz poprowadzić samochód, który wielokrotnie triumfował w zawodach rajdowych. 

Tor Słomczyn - Warszawa to doskonałe miejsce do przetestowania możliwości Subaru Impreza i weryfikacji własnych umiejętności kierowcy. Emocje towarzyszące szybkiej jeździe tym pojazdem na torze, zostają w pamięci na długie lata. W czasie przejazdów towarzyszyć Ci będzie doświadczony kierowca, który zatroszczy się o Twoje bezpieczeństwo. Dobrym pomysłem jest również voucher na prezent, ponieważ łączy się z gwarancją, że prezent będzie trafiony.

Subaru Impreza

Subaru Impreza posiada niezwykłe możliwości szybkościowe oraz charakterystyczną, ponadczasową linię. Obok osiągania zawrotnych prędkości wyróżnia go również imponująca przyczepność, dzięki której jazda staje się bardziej dynamiczna. Wszystko to sprawia, że przejażdżka tym pojazdem dostarcza dużej dawki adrenaliny i wspomnień. 

Pojazd generuje aż 300 KM mocy, co wpływa bezpośrednio na jego wysokie możliwości prędkościowe i przyspieszenie. Barierę 100 km/h pokonuje w zaledwie 5,3 sekundy. Prędkość maksymalna auta sięga natomiast 248 km/h.

Parametry techniczne

DANE TECHNICZNE

Subaru Impreza

Prędkość maksymalna

248 km/h

Silnik

2500 cm3

Przyspieszenie do 100 km/h

5,3 sekundy

Moc

300 KM

Tor Słomczyn - Warszawa

Tor Słomczyn – Warszawa jest nowoczesnym torem wyścigowym położonym w Grójcu, 50 km od Warszawy. Infrastruktura obiektu umożliwia organizację licznych eventów motoryzacyjnych, takich jak m.in.: Mistrzostwa Polski Rallycross, Puchar Toru Słomczyn czy Driftingowe Mistrzostwa Polski. Długość toru wynosi około 1200 m, a jego szerokość to 10 m. Sam tor dzieli się na 3 części, które tworzą pętla samochodowa (1050/12 m), pętla kartingowa (1208/8 m) oraz pętla rallycross (1224/10m).

Voucher na prezent

Zakup vouchera na prezent jest bardzo intuicyjny i dostosowany do Twoich preferencji. W zależności od potrzeb możesz otrzymać go bezpośrednio po zakupie, na swój adres e-mail. Drugą opcją jest wysyłka pocztą tradycyjną, w eleganckiej, ozdobnej kopercie. Ten wybór cudownie sprawdzi się w roli prezentu. 

Bezpieczeństwo

Na miejscu to my odpowiadamy za Twoje bezpieczeństwo. Przed wejściem na tor i jazdą czeka Cię krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Oprócz wprowadzenia czeka na Ciebie również wsparcie i pomoc naszego doświadczonego kierowcy, który zajmie miejsce pasażera.

Realizacja

W obiekcie zapraszamy Cię do biura obsługi klienta, wraz ze swoim voucherem. Nasza obsługa zaprowadzi Cię na tor, gdzie czeka na Ciebie krótkie szkolenie i jazda wymarzonym pojazdem. Czas Twojego pobytu na torze nie jest tego dnia ograniczony, dlatego możesz również oglądać przejazdy innych kierowców i podziwiać samochody, które prowadzą. 

Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: