Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda Subaru Impreza STI
  5. Jazda Subaru Impreza STI - Tor Kielce

Jazda Subaru Impreza STI - Tor Kielce

Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 599 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006490

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Przygoda z rajdówką

Subaru STI to rajdówka wyjęta niczym z gry wideo. Każdy, kto interesuje się motoryzacją na pewno zna ten sportowy model samochodu i kojarzy jego charakterystyczny design. Jazda za kierownicą Subaru to prezent idealny dla taty, brata lub męża. Przejażdżki realizowane są podczas całodniowych imprez na torze wyścigowym, gdzie spotyka się wielu fanatyków sportowych samochodów. Osoba obdarowana może także zabrać do towarzystwa swoich bliskich, którzy będą obserwować przejazd. Kup voucher i spełnij czyjeś marzenia, a może sam pragniesz zasiąść za kierownicą rajdówki? Nie zwlekaj! 

Subaru Impreza STI

Najpopularniejszy model Subaru – Impreza to 320 konna mini rajdówka, która zachwyca swoimi osiągami na torze wyścigowym. Subaru Impreza STI przeznaczony do jazdy to wersja Spec. C - japoński model przeznaczony do budowy "rajdówki". Maszyna posiada pod maską 320 koni mechanicznych, co umożliwia osiągnięcie pierwszej setki już w 4,5 sekundy! Subaru Impreza STI znana jest również ze swego charakterystycznego, basowego dźwięku wydobywającego się z wydechu, który wywołuje przyspieszone bicie serca u każdego miłośnika mocnych, sportowych wrażeń. 

DANE TECHNICZNE: SUBARU IMPREZA STI
Prędkość max 250 km/h
Silnik 2.0L Turbo, H4 (bokser)
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,5 sekundy
Moc 320 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.