Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Pojedynki pojazdów
  4. Jazda Lamborghini Huracan vs KTM X-BOW
  5. Jazda Lamborghini Huracan vs KTM X-BOW - Tor Kielce

Jazda Lamborghini Huracan vs KTM X-BOW - Tor Kielce

Ilość okrążeń: 4 okrążenia
Cena: 1199 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00007374

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Miedziana Góra k/Kielc, ul. Wykień 95, Ćmińsk

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14-dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Porównaj ze sobą Lamborghini Huracan oraz KTM X-BOW, prowadząc oba te pojazdy na profesjonalnym torze wyścigowym. Dwa auta i dwa zupełnie różne doświadczenia z jazdy. To, co je łączy, to zawrotna prędkość i niezwykle sportowy charakter jazdy. Możliwość poprowadzenia ich zadowoli i zaskoczy nawet najbardziej wymagających koneserów motoryzacji. Porównaj je ze sobą i sam zdecyduj, który z nich jest według Ciebie lepszy. Doskonale przygotowany Tor Kielce – Miedziana Góra w połączeniu z oferowanymi pojazdami, to gwarancja adrenaliny na najwyższym poziomie i emocji, które pozostają we wspomnieniach na lata. Tor wyścigowy pozwoli w pełni wykorzystać możliwości pojazdów. O twoje bezpieczeństwo na torze zadba doświadczony instruktor. Spełnij swoje marzenie lub pomóż zrealizować je komuś bliskiemu.

Lamborghini Huracan vs KTM X-BOW

Nie ma przypadku, że nazwa Lamborghini Huracan wywodzi się od niezwyciężonego byka, który pochodzi z hiszpańskiej hodowli. Aby to jednak w pełni zrozumieć, należy usiąść za jego kierownicą i poczuć temperament, który posiada ten samochód. KTM X-BOW charakteryzuje się natomiast niezwykłą prostotą. Konstrukcja bolidu została pozbawiona wszelkich dodatków łącznie z elektroniką. Budowa i parametry techniczne obu pojazdów sprawiają, że ciężko przejść obok nich obojętnie. Sportowy duch tych samochodów gwarantuje niezwykle szybką i dynamiczną jazdę. 

Parametry techniczne

Lamborghini Huracan

DANE TECHNICZNE

KTM X-BOW

325 km/h

Prędkość maksymalna

217 km/h

5,2 l, V10

Silnik

2.0 Turbo

3,2 sekundy

Przyspieszenie do 100 km/h

5,3 sekundy

610 KM

Moc

240 KM

Tor Kielce – Miedziana Góra

Tor Kielce znajduje się w Miedzianej Górze, około 10 kilometrów od centrum Kielc. Tor powstał już na przełomie lat 1976/1977. Jego istnienie zawdzięczamy ówczesnemu prezesowi Automobilklubu Kieleckiego, Polskiemu Związkowi Motorowemu oraz zakładom z regionu świętokrzyskiego. Przejazdy po torze odbywają się na odcinku mierzącym ok. 1000 metrów. 

Voucher na prezent

Kupując voucher, możesz otrzymać go na swój adres e-mail, lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej. Druga opcja doskonale sprawdza się w roli prezentu. Dbamy wówczas o to, aby Twój voucher został starannie zapakowany w ozdobną torebkę. 

Bezpieczeństwo

Na torze za Twoje bezpieczeństwo odpowiada nasz doświadczony kierowca, który podczas jazdy zajmie miejsce pasażera. Przed jazdą czeka Cię także krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu.

Realizacja

Na miejscu udaj się do punktu obsługi klienta, skąd nasza obsługa zaprowadzi Cię w okolice toru i samochodu. Tam czeka Cię krótkie szkolenie poprzedzające przyjemność z jazdy. Kiedy do nas przybędziesz, możesz również oglądać z wysokości trybun przejazdy innych uczestników i podziwiać pojazdy, które prowadzą.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.