1. Go-Racing
  2. Oferta
  3. Jazda samochodami rajdowymi
  4. Jazda BMW M3 POWER
  5. Jazda BMW M3 POWER - Tor Poznań

Jazda BMW M3 POWER - Tor Poznań

Wybierz lokalizację:
Ilość okrążeń: 2 okrążenia
Cena: 779 zł
Darmowa wymiana
Voucher w minutę na e-mail
Darmowa dostawa od 200 zł
14 dni na zwrot

Numer ref: 00004666

Miejsce realizacji

Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3-2, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda BMW M3 Power na torze głównym w Poznaniu

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej Ci osoby, która pasjonuje się sportowymi autami? Voucher na jazdę BMW M3 POWER na torze głównym w Poznaniu będzie strzałem w dziesiątkę. Przejażdżka na profesjonalnym torze wyścigowym dostarczy kierowcy nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale też pomoże mu udoskonalić swoją technikę jazdy pod okiem profesjonalistów. Sprawdź naszą ofertę!

BMW M3 POWER

Sportowe auto BMW M3 POWER to świetna propozycja nie tylko dla doświadczonych kierowców, ale też dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z motoryzacją. Potężny silnik o mocy 342 KM i pojemności 3,2 l rozpędza samochód do 100 km/h w zaledwie 4,6 sekundy. Wygodne fotele i manualna skrzynia biegów zapewnią wygodę podczas jazdy. Maksymalna prędkość, jaką może osiągnąć BMW M3 POWER to 270 km/h.

DANE TECHNICZNE:

BMW M3 POWER

Prędkość max.

270 km/h

Silnik

3,2 l

Przyśpieszenie do 100 km/h

4,6 sekundy

Moc

342 KM

Tor Pętla Główna w Poznaniu

Tor pętla główna w Poznaniu to jeden z najchętniej wybieranych obiektów tego typu w kraju. Może się pochwalić zróżnicowaną trasą, która liczy aż 14 zakrętów. Długość pętli wynosi 4100 metrów, a najdłuższa linia prosta – ponad 500 metrów, dzięki czemu każdy śmiałek będzie mógł rozpędzić auto do jego maksymalnych możliwości. To właśnie dlatego organizowane są tutaj światowej rangi wydarzenia, takie jak Rajdy KJS czy Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Tor główny w Poznaniu to profesjonalny tor, który jest w ciągłym użytku przez największe gwiazdy tego sportu. Każdy kierowca przed swoją przejażdżką przejdzie profesjonalne szkolenie, aby poznać wszystkie zasady bezpieczeństwa panujące na torze. Podczas jazdy towarzyszyć Ci będzie przeszkolony instruktor – kierowca rajdowy, który chętnie udzieli potrzebnych wskazówek.

Jak wygląda realizacja?

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.
  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt, oglądając przejazdy innych uczestników.
  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.
Jesteśmy częścią spółki , poznaj inne nasze marki: