Strona główna Koszyk
Szukaj
 1. Go-Racing
 2. Jazda
 3. Jazda samochodami rajdowymi
 4. Drifting BMW M2
 5. Drifting BMW M2 - Tor Kielce

Drifting BMW M2 - Tor Kielce

Wariant szkolenia: 3 ćwiczenia
Cena: 1599 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00003813

Miejsce realizacji

Tor Kielce, Wykień 95, 26-085 Miedziana Góra

Czas trwania

Zależy od wybranego wariantu.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Drifting BMW M2 na Torze Kielce w Miedzianej Górze 

Drifting BMW M2 to niezapomniane przeżycie dla każdego fana motoryzacji! Atrakcja ta polega na precyzyjnej jeździe samochodem w kontrolowanym poślizgu pod okiem doświadczonego instruktora. Jazda BMW M2 na Torze Kielce w Miedzianej Górze będzie polegała na wykonaniu serii specjalnie przygotowanych ćwiczeń z zakresu driftingu.

Kierowca będzie miał do wyboru dwie opcje odbycia jazdy:

 1. 3 ćwiczenia:
 • próba driftu na łuku poślizgowym,
 • drift w zakręcie,
 • okrążenie toru kartingowego.
 1. 5 ćwiczeń:
 • próba driftu na łuku poślizgowym,
 • drift w zakręcie,
 • drift wokół beczki,
 • okrążenie toru kartingowego,
 • okrążenie toru kartingowego co-drive (jazda na miejscu pasażera, podczas której doświadczony instruktor prezentuje możliwości samochodu).

BMW M2

BMW M2 to kojarzone z driftingiem sportowe auto posiadające napęd na tylną oś, która zapewnia idealne warunki do wykonywania poślizgów. Jedynie 4,5 sekundy zajmie Ci osiągnięcie nim 100km/h, dzięki silnikowi o mocy aż 370 KM!

Parametry techniczne

Dane techniczne

BMW M2

Prędkość maksymalna

250 km/h

Moc

370 KM

Silnik

3l

Przyśpieszenie do 100km/h

4,5s

 

Tor Kielce w Miedzianej Górze

Tor Kielce to tor wyścigowy zlokalizowany w Miedzianej Górze, koło Kielc. Posiada on dwie pętle - dużą o długości 4160 metrów oraz małą o długości 1140 metrów. Jego szerokość to od 10 do 14 metrów i liczy 16 zakrętów. Posiada również długą prostą, na której można przetestować prędkość samochodu, a asfaltowa nawierzchnia pozwala na dynamiczną i bezpieczną jazdę.

Voucher na prezent

Po dokonaniu zakupu otrzymasz przygotowany voucher, który jest idealnym pomysłem na prezent! W przypadku vouchera tradycyjnego z wysyłką, będzie on zapakowany w elegancką kopertę ozdobną.

Voucher ważny jest 365 dni od daty złożenia zamówienia. Vouchery na jazdy sezonowe, które są zależne od pogody, ważne są jeden pełen sezon.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo podczas driftingu BMW M2 na Torze Kielce w Miedzianej Górze jest zapewniane przez profesjonalistów. Są to instruktorzy, którzy mają długoletnie doświadczenie w driftingu oraz prowadzeniu aut sportowych. Przed przystąpieniem do driftingu, uczestnik bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu, a podczas przejażdżki może również liczyć na pomoc i wskazówki dotyczące jazdy!

Jak wygląda realizacja?

 • Drifting BMW M2 na Torze Kielce w Miedzianej Górze jest realizowany w sezonie wiosenno-letnim. Jeżeli w dniu rezerwacji wystąpią intensywne opady atmosferyczne, data realizacji jazdy może ulec zmianie, ze względu na bezpieczeństwo podczas jazdy. W takiej sytuacji zostaje wyznaczony dodatkowy termin.
 • Czas trwania driftingu BMW M2 na Torze Kielce w Miedzianej Górze zależny jest od wybranej konfiguracji podczas składania zamówienia, czyli od liczby ćwiczeń oraz od poziomu umiejętności kierowcy.
 • Zalecany czas przybycia na miejsce to 1h przed wyznaczoną godziną;

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.