Drifting Subaru BRZ

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

1 099,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Kontrolowany poślizg

Planujesz wręczyć prezent mężczyźnie, który interesuje się motoryzacją? Drifting na torze wyścigowym to na pewno spełnienie marzeń niejednego miłośnika czterech kółek. Drifting realizowany jest za kierownicą Subaru, która jest popularną rajdówką z napędem na tył. Przejazd z pełną mocą i pokonanie zakrętów w pełnym poślizgu to wyzwanie zarówno dla amatorów jak i doświadczonych kierowców. Do wyboru są 2 warianty: 3 ćwiczenia (próba driftu na łuku poślizgowym, drift w zakręcie, okrążenie toru kartingowego) lub 5 ćwiczeń (próba driftu na łuku poślizgowym, drift w zakręcie, drift wokół beczki, okrążenie toru kartingowego i okrążenie toru kartingowego co-drive).

Subaru BRZ 

To niezwykle lekkie, bardzo mocne i doskonale wyważone auto, które idealnie nadaje się do treningów. Wykorzystywane jest między innymi do japońskich średniodystansowych wyścigów GT. Japoński koncern wprowadził pojazd do sprzedaży w 2013 roku. W modelu opracowanym przez fabrycznego tunera Subaru - STI, poprawiono zawieszenie i aerodynamikę, natomiast silnik pozostał bez zmian. Napęd na tylną oś doskonale sprawdza się podczas driftingu, a sportowe zawieszenie sprawia, że samochód idealnie trzyma się drogi. Subaru BRZ zachwyci każdego, kto interesuje się motoryzacją.

Dane techniczne:Subaru BRZ
Prędkość max 210 km/h
Silnik 2.0L H4 (Boxer)
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 8,2 sekundy
Moc 200 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.


Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR WARSZAWA BEMOWO KIELCE MIEDZIANA GÓRA
N. asfalt asfalt
D. 1000m 1000m
   
TOR Nawierzchnia Długość
WARSZAWA BEMOWO asfalt 1000m
KIELCE MIEDZIANA GÓRA asfalt 1000m
Czas trwania
Ćwiczenia, dobór ćwiczeń oraz czas trwania zależy od umiejętności lub szybkości nabywania potrzebnych umiejętności przez kierowcę.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy.
Lokalizacja
Tor Kielce-Miedziana Góra, Tor Warszawa Bemowo

Napisz opinię

Drifting Subaru BRZ

Drifting Subaru BRZ

Zajmiesz miejsce za kierownicą Subaru BRZ i weźmiesz udział w wymagających ćwiczeniach jazdy w kontrolowanym poślizgu. Realizując ten voucher, będziesz miał okazję spełnić swoje marzenia!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej