Dział eventy to miejsce gdzie możesz poznać tory dostępne tylko na imprezy grupowe. Organizacja i przebieg takiego wydarzenia różni się bardzo od zwykłej jazdy zamówionej w naszym serwisie. Przede wszystkim możemy dostosować się do potrzeb klienta i jego wymagań nie ograniczając się w żadnym aspekcie. Tory prezentowane tutaj rozlokowane są po całej Polsce, część z nich jest typowym torem wyścigowym a część to dawne lotniska. Poznaj nasze przykładowe plany na imprezy grupowe lub zobacz jak wygląda event na jazdy indywidualne.

 • Tor Kielce

  Tor wyścigowy w Kielcach

  nawierzchnia: asfalt / długość: 4160 m / typ: tor wyścigowy
  Miedziana Góra znajdująca się 12km za Kielcami, to właśnie tu znajduje się jeden z najsłynniejszych obiektów wyścigowych w Polsce – Tor Kielce. Obiekt może poszczycić się, aż 3 trasami, w których skład wchodzą: mała owalna pętla o długości 1140 m, duża pętla mierząca 4160 m, która częściowo pokrywa się z drogą krajową nr 74, a także tor kartingowy o długości 880 m. Tor wybudowany został w 1977 roku i był systematycznie rozbudowywany, nie tylko w dodatkowe odcinki, ale także o zaplecze hotelarsko – gastronomiczne, dzięki czemu może stanowić świetną lokalizację dla wielu imprez motoryzacyjnych i nie tylko, między innymi odbywają się tu corocznie 2-3 imprezy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, czy Grad Prix dziennikarzy.

 • Tor Koszalin

  nawierzchnia: asfalt-szuter / długość: 1050 m. / szerokość: 10/8 m. / typ: motopark - Motopark znajdujący się przy ul. Gnieźnieńskiej, składa się z torów: asfaltowego/supermoto o długości 1050 m. i szerokości 10/8 m oraz terenowego. Obiekt umożliwia jednoczesne korzystanie z torów dzięki naprzemiennej rotacji, co sprawia, iż intensywność przeżyć podczas szlifowania własnych umiejętności jest jeszcze większa. Motopark posiada zaplecze umożliwiające organizację wszelkiego rodzaju eventów zarówno sportowych jak i integracyjnych, co w połączeniu z rykiem silników, czy zapachem spalin może stworzyć wyjątkowy, niezapomniany klimat.

 • Tor Kartingowy Radom

  Tor do kartingu w Radomiu

  nawierzchnia: asfalt / długość: 870 m / szerokość: 8-12 m / typ: tor kartingowy - Tor wyścigowy w Radomiu posiada 870 m długości, teoretycznie jest to tor kartingowy, jednak jest często wykorzystywany przez miłośników motoryzacji, którzy chcą w bezpiecznych warunkach, z dala od ulicznego ruchu, wypróbować swoje auto, podszkolić się, czy sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą własnego samochodu. Obiekt ten wyróżnia się tym, iż jest to jedyne miejsce w Polsce gdzie można, za odpowiednią opłatą, nauczyć się jazdy gokartem, przygotowuje do egzaminu na licencję. Oferta toru obejmuje także szkolenia z zakresu sportowej jazdy samochodem oraz wiele innych motoryzacyjnych atrakcji.

 • Lotnisko Legnica

  nawierzchnia: asfalt / długość: 1600 m / szerokość: 40 m / typ: lotnisko
  Lotnisko w Legnicy jest świetnym miejscem do organizacji zawodów motorowych. To właśnie tu, na betonowej nawierzchni pasów startowych odbyły się między innymi tegoroczne zawody Rally Sprint, w których wystartowało 19 ekip, zaś 18-20 maja 2013 r. rozpocznie się druga runda Drift Open, wchodzących w skład eliminacji do Tuningowiska XXL..

 • Lotnisko Kąkolewo

  Tor i Lotnisko Kąkolewo

  nawierzchnia: asfalt / długość: 2200 m / szerokość: 30 m / typ: lotnisko
  Oddalone niespełna 10 km w kierunku północno – wschodnim od Grodziska Wielkopolskiego byłe wojskowe lotnisko Kąkolewo jest miejscem, umożliwiającym organizację imprez skupiających rzesze fanów koni mechanicznych. Elementem wyróżniającym ten obiekt na tle pozostałych jest obecność zarówno nawierzchni utwardzonej jak i nieutwardzonej, co daje większy wachlarz możliwości sprawdzenia swoich umiejętności podczas rywalizacji z innymi fanami sportów motorowych.

 • Tor Pruszcz Gdański

  Tor w Pruszczu Gdańskim posiada warunki doskonale przystosowane do sportowej, wyścigowej jazdy. Odpowiednio zagospodarowany teren gwarantuje komfort i bezpieczeństwo jazdy, nawet podczas rozwijania wysokich prędkości i w trudnych warunkach pogodowych. Tor w Pruszczu Gdańskim ma do zaoferowania zarówno nawierzchnie szutrową jak i asflatową, co umożliwia przetestowanie wielu zróżnicowanych pojazdów, czy technik jazdy. Jedno okrążenie to dystans około 0,6 km, na którym rozmieszczone zostały zróżnicowane odcinki trasy, od ostrych zakrętów, po odcinki proste, dzięki czemu możliwe jest pełne wykorzystanie możliwości i potencjału auta. Nad bezpieczeństwem przejazdów czuwają doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o to, by przejażdżka dostarczyła niezapomnianych emocji zarówno tym doświadczonym, jak i początkującym kierowcom.