Dział eventy to miejsce gdzie możesz poznać tory dostępne tylko na imprezy grupowe. Organizacja i przebieg takiego wydarzenia różni się bardzo od zwykłej jazdy zamówionej w naszym serwisie. Przede wszystkim możemy dostosować się do potrzeb klienta i jego wymagań nie ograniczając się w żadnym aspekcie. Tory prezentowane tutaj rozlokowane są po całej Polsce, część z nich to typowe tory wyścigowe a część to dawne lotniska. Poznaj nasze przykładowe plany na imprezy grupowe lub zobacz jak wygląda event na jazdy indywidualne.

 • Tor Kielce
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Tor wyścigowy w Kielcach

  nawierzchnia asfalt
  długość4160 m
  typtor wyścigowy


  Tor Kielce

  W Miedzianej Górze, ok. 12km za Kielcami, znajduje się jeden z najsłynniejszych obiektów wyścigowych w Polsce – Tor Kielce. Obiekt może poszczycić się aż 3 trasami, w których skład wchodzą: mała owalna pętla o długości 1140 m, duża pętla mierząca 4160 m, która częściowo pokrywa się z drogą krajową nr 74, a także tor kartingowy o długości 880 m. Tor wybudowany został w 1977 roku i był systematycznie rozbudowywany nie tylko o dodatkowe odcinki, ale także o zaplecze hotelarsko-gastronomiczne, dzięki czemu może stanowić świetną lokalizację dla wielu imprez motoryzacyjnych i nie tylko. Między innymi odbywają się tu corocznie 2-3 imprezy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski czy Grad Prix dziennikarzy.

 • Tor Koszalin
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Tor wyścigowy w Koszalinie

  nawierzchniaasfalt-szuter
  długość1050 m
  szerokość10/8 m
  typmotopark


  Tor Koszalin


  Motopark znajdujący się przy ul. Gnieźnieńskiej, składa się z torów: asfaltowego/supermoto o długości 1050 m i szerokości 8-10 m oraz terenowego. Obiekt umożliwia jednoczesne korzystanie z torów dzięki naprzemiennej rotacji, co sprawia, iż intensywność przeżyć podczas szlifowania własnych umiejętności jest jeszcze większa. Motopark posiada zaplecze umożliwiające organizację wszelkiego rodzaju eventów zarówno sportowych, jak i integracyjnych, co w połączeniu z rykiem silników i zapachem spalin może stworzyć wyjątkowy, niezapomniany klimat.
 • Tor Kartingowy Radom
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Tor kartingowy Radom

  nawierzchniaasfalt
  długość870 m
  szerokość8-12 m
  typtor kartingowy


  Tor kartingowy Radom

  Tor wyścigowy w Radomiu posiada 870 m długości, teoretycznie jest to tor kartingowy, jednak często jest on wykorzystywany przez miłośników motoryzacji, którzy chcą w bezpiecznych warunkach i z dala od ulicznego ruchu wypróbować swoje auto, podszkolić się czy sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą własnego samochodu. Obiekt ten wyróżnia się tym, że jest to jedyne miejsce w Polsce, gdzie można (za odpowiednią opłatą) nauczyć się jazdy gokartem czy przygotować do egzaminu na licencję. Oferta toru obejmuje także szkolenia z zakresu sportowej jazdy samochodem oraz wiele innych motoryzacyjnych atrakcji.

 • Lotnisko Legnica
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Tor wyścigowy w Legnicy

  nawierzchnia asfalt 
  długość1600 m
  szerokość40 m
  typlotnisko


  Tor Legnica

  Tor Legnica przeszedł już do historii. Był zlokalizowany na terenie nieistniejącego już lotniska wojskowego. Kompleks składał się z toru samochodowo-motocyklowego o łącznej powierzchni 4000 m2, w tym toru głównego o wymiarach 1600 m x 40 m i był świetnym miejscem do organizacji zawodów motorowych. To właśnie tu, na betonowej nawierzchni pasów startowych odbywały się zawody Rally Sprint oraz zawody driftowania Drift Open wchodzące w skład eliminacji do Tuningowiska XXL. Tor Legnica został zamknięty w 2015 roku.

 • Lotnisko Kąkolewo
  [vc_row][vc_column][vc_column_text]

  Tor Kąkolewo

  nawierzchniaasfalt 
  długość2200 m
  szerokość30 m
  typlotnisko


  Tor Kąkolewo

  Oddalone niespełna 10 km w kierunku północno-wschodnim od Grodziska Wielkopolskiego byłe wojskowe lotnisko Kąkolewo jest miejscem umożliwiającym organizację imprez skupiających rzesze fanów koni mechanicznych. Elementem wyróżniającym ten obiekt na tle pozostałych jest obecność zarówno nawierzchni utwardzonej, jak i nieutwardzonej, co daje większy wachlarz możliwości sprawdzenia swoich umiejętności podczas rywalizacji z innymi fanami sportów motorowych.

 • Tor Pruszcz Gdański

  Tor w Pruszczu Gdańskim posiada warunki doskonale przystosowane do sportowej, wyścigowej jazdy. Odpowiednio zagospodarowany teren gwarantuje komfort i bezpieczeństwo jazdy nawet podczas rozwijania wysokich prędkości i w trudnych warunkach pogodowych. Tor w Pruszczu Gdańskim ma do zaoferowania zarówno nawierzchnię szutrową, jak i asfaltową co umożliwia przetestowanie wielu zróżnicowanych pojazdów, czy technik jazdy. Jedno okrążenie to dystans około 0,6 km, na którym rozmieszczone zostały zróżnicowane odcinki trasy od ostrych zakrętów, po odcinki proste. Dzięki temu możliwe jest pełne wykorzystanie możliwości i potencjału auta. Nad bezpieczeństwem przejazdów czuwają doświadczeni instruktorzy, którzy dbają by przejażdżka dostarczyła niezapomnianych emocji zarówno tym doświadczonym, jak i początkującym kierowcom.

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej