TOR KARTINGOWY POZNAŃ

nawierzchnia:asfalt
długość1500 m
szerokość12 m
typtor wyścigowy
zakręty(6 lewych, 12 prawych)
najdłuższa prosta130 m
tor poznań

Tor wyścigowy w Poznaniu

Pasy startowe dawnego lotniska Ławica dały początek obecnego obiektu. Dzięki temu stał się on największym torem przeznaczonym do wyścigów w Polsce. Automobilklub Wielkopolski jest właścicielem całego kompleksu, na którym odbywają się zarówno krajowe, jak i europejskie wyścigi motocyklowe i samochodowe. Jest to miejsce stworzone dla każdego fana motoryzacji! Obiekt pełni kilka funkcji: możesz na nim szlifować umiejętności sportowej jazdy, odbyć spotkania biznesowe lub miło spędzić czas z kumplami.

Tor kartingowy w Poznaniu

Do użytku naszych klientów oddajemy tor kartingowy o długości 1500 m i szerokości 12 m. Podczas projektowania toru zadbano o zróżnicowane odcinki trasy, które mogą być sporym wyzwaniem, ale również okazją do przeżycia niesamowitych, niepowtarzalnych emocji. 18 ostrych zakrętów (6 lewych i 12 prawych) wraz z najdłuższą prostą 130 m to doskonałe połączenie, gwarantujące zastrzyk adrenaliny nawet tym najbardziej doświadczonym kierowcom. Jeśli chcesz doświadczyć wrażeń na najwyższym poziomie, jazda na torze kartingowym w Poznaniu jest doskonałym pomysłem!

Czy wiesz, że ...

Dodatkowym atrybutem podnoszącym atrakcyjność tego miejsca jest przejazd Roberta Kubicy, który pokonał kilka okrążeń Toru Poznań swoim bolidem Renault R29 w rezultacie ustanawiając rekord toru 1:13,654.

Auta dostępne na tym torze:

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej