Drift Taxi

Drift Taxi

DRIFTING Z INNEJ PERSPEKTYWY

To event doskonały dla wszystkich, którzy siedząc na kanapie i oglądając takie filmy jak „Szybcy i wściekli” lub „Taxi” mieli ciarki na skórze. Samochody, które biorą udział w tej imprezie to Nissan Skyline oraz BMW M3. Świat obserwowany przez boczną szybę samochodu wygląda inaczej, jako pierwsi zauważyli to Japończycy rozwijając tą wyjątkową dyscyplinę sportów motorowych wysoko w górach Nagano. Widowiskowość pierwszych wyścigów w latach 60-tych sprawiła iż szybko przesadzono je na grunt japońskich metropolii.

NIEZAPOMNIANE EMOCJE

Dziś drifting cieszy się uznaniem i popularnością na całym świecie, stawiając na pierwszym miejscu nie czas pokonania przejazdu a sposób i widowiskowość jego pokonania. Na naszej imprezie będziesz mógł odczuć skalę emocji, którą dostarczyć może tylko drifting na najwyższym poziomie. W ten egzotyczny świat wprowadzi Cię nasz wykwalifikowany kierowca, a Ty siedząc na fotelu pasażera będziesz miał szansę zasmakować prawdziwego driftingu.

BMW M3

BMW M3

Najbardziej agresywna odmiana BMW z pakietem M3 to stylistyczne dzieło sztuki. Pod maską kryje się potężna V8-ka, która generuje moc 286 KM co w rezultacie daje 90 koni na litr. Budowa perfekcyjnie przemyślana pod kątem aerodynamiki, dyfuzor, układ wydechowy złożony z 4 końcówek – to wszystko przyczynia się do ostrego palenia gumy i czerpania jeszcze większej przyjemności z jazdy. Wystarczy trochę umiejętności i doświadczenia, aby wycisnąć ostatnie soki z M3-ki i poczuć czym jest drift. Dane techniczne auta: prędkość max: 250 km/h; moc silnika: 286 KM; 0-100 km/h: 5,6 s; skrzynia biegów: 5-biegowa silnik:3.2 R6; masa: 1460 kg.

Lokalizacja: cała Polska Czas trwania: ok. 5h Ilość osób: 30 Hostessy: opcjonalnie
Transport: opcjonalnie Catering: Tak Nagrody: Tak DJ: opcjonalnie

OFERTA OBEJMUJE:

• przeprowadzenie eventu według ustalonego harmonogramu
• wynajem toru wraz z zabezpieczeniem i obsługą
• wynajem wybranych samochodów sportowych wraz z instruktorami, serwisem i zapleczem technicznym
• koszta eksploatacyjne
• catering (grill, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata)
• wręczenie zwycięzcom dyplomów, pucharów oraz ewentualnych nagród
• obsługę transportową (opcjonalnie)
• hostessy (opcjonalnie)
• obsługę muzyczną (opcjonalnie)

PROMOCJA EVENTU:

Jeżeli chcesz, możemy również zająć się promocją Twojej imprezy oraz przygotowaniem materiałów promujących event.


Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej