Drift Taxi

Drift Taxi

DRIFTING Z INNEJ PERSPEKTYWY

To event doskonały dla wszystkich, którzy siedząc na kanapie i oglądając takie filmy jak „Szybcy i wciekli” lub „Taxi” mieli ciarki na skórze. Samochody, które biorą udział w tej imprezie to Nissan Skyline oraz BMW M3. Świat obserwowany przez boczną szybę samochodu wygląda inaczej, jako pierwsi zauważyli to japończycy rozwijając tą wyjątkową dyscyplinę sportów motorowych wysoko w górach Nagano. Widowiskowość pierwszych wyścigów w latach 60-tych sprawiła iż szybko przesadzono je na grunt Japońskich metropolii. .

NIEZAPOMNIANE EMOCJE

Dziś drifting cieszy się uznaniem i popularnością na całym świecie stawiając na pierwszym miejscu nie czas pokonania przejazdu a sposób i widowiskowość jego pokonania. Na naszej imprezie będziesz mógł odczuć skalę emocji, którą dostarczyć może tylko drifting na najwyższym poziomie. W ten egzotyczny świat wprowadzi cie nasz wykwalifikowany kierowca, ty siedząc na fotelu pasażera będziesz miał szanse zasmakować prawdziwego driftingu.

BMW M3

BMW M3

Najbardziej agresywna odmiana BMW z pakietem M3 to stylistyczne dzieło sztuki. Pod maską kryje się potężna V8-emka która generuje moc 286 KM co w rezultacie daje 90 koni na litr. Budowa perfekcyjnie przemyślana pod kątem aerodynamiki, dyfuzor, układ wydechowy złożony z 4 końcówek to wszystko przyczynia się do ostrego palenia gumy i czerpania jak największej przyjemności z jazdy. Wystarczy trochę umiejętności i doświadczenia aby wcisnąć ostatnie soki z M3-ki i poczuć co to jest drift. Dane techniczne auta: prędkość max: 250 km/h; moc silnika: 286 KM; 0-100 km/h: 5,6 sek; skrzynia biegów: 5-biegowa silnik:3.2, R6; masa: 1460 kg.

Lokalizajca: cała PolskaCzas trwania: ok. 5hIlość osób: 30Hostessy: Tak
Transport: TakCatering: TakNagrody: TakDj: Tak

OFERTA OBEJMUJE:

• przeprowadzenie Eventu wg. ustalonego harmonogramu
• wynajem toru wraz z zabezpieczeniem i obsługą
• wynajem wybranych samochodów sportowych wraz z instruktorami, serwisem i zapleczem technicznym
• koszta eksploatacyjne
• cattering (grill, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata)
• wręczenie zwycięzcom dyplomów, pucharów oraz ewentualnych nagród
• obsługa transportowa (opcjonalnie)
• hostessy (opcjonalnie)
• obsługa muzyczna (opcjonalnie)

PROMOCJA EVENTU:

Jeżeli chcesz możemy również zająć się promocją Twojej imprezy oraz przygotowaniem materiałów pormujących event.