rally- fun-day

Go Fun Day

ALL IN ONE

Pełna atrakcji przygoda na torze, podczas której będą Państwo mogli skorzystać z czterech do sześciu atrakcji przygotowanych na obiekcie. W zależności od umiejętności jazdy uczestnika może on sam zdecydować z którymi próbami będzie chciał się zmierzyć lub konsekwentnie dozować poziom trudności próbując wszystkich po kolei. Podczas tej imprezy zapewniamy Państwu specjalnie przygotowany tor, profesjonalnego instruktora oraz samochód, który sobie Państwo wymarzą.

TOR POZNAŃ

Tor powstał na miejscu starych pasów lotniska Ławica i szybko zyskał miano największego w Polsce. Automobilklub jest właścicielem całego obiektu, na którym odbywają się różnego rodzaju imprezy motocyklowo-samochodowe zarówno na etapie krajowym, jak i europejskim. Tor można wykorzystać w różny sposób, m.in. na spotkania biznesowe, bierny wypoczynek lub po prostu aktywne spędzanie wolnego czasu. Odbywają się tu imprezy cieszące się dobrą renomą, takie jak Wyścigowe Samochodowe Mistrzostwa Polski czy Endurance. W 2010 r. na torze pojawił się Robert Kubica, który w bolidzie Renault R29 ustanowił rekord toru 1:13,654.

Tor Poznań

TOR UŁĘŻ

Moto Park Ułęż to tor, który powstał na pozostałościach utrzymanego w idealnym stanie starego lotniska wojskowego. Całkowita długość toru wynosi 2500 m, a nawierzchnia w najszerszym punkcie ma 30 m szrokości. Najdłuższa prosta jaką dysponuje obiekt ma długość 1500 m, co daje możliwość organizowania eventów różnego rodzaju. Każdy, kto choć trochę interesuje się motoryzacją zapewne słyszał kiedyś o tym obiekcie. Dzięki bardzo atrakcyjnej lokalizacji na trasie Warszawa-Lublin, Moto Park Ułęż cieszy się ogromną liczbą imprez motorowo-biznesowych, na których nie brakuje pięknych aut i pozytywnych emocji, które przyciągają rzesze fanów szybkiej jazdy.

MOTOPARK UŁEŻ

TOR WROCŁAW

Tor powstał z myślą aby nieustannie doskonalić umiejętności jazdy jak i radzenia sobie w ciężkich warunkach na drodze. Jego całkowita powierzchnia wynosi 70 000 m2 . Długość toru wynosi 4100 m i można na nim spotkać różnego rodzaju symulatory warunków atmosferycznych np. płyty poślizgowe z kurtynami wodnymi. Jest tam również odcinek drogi szutrowej i rondo z kostką bazaltową. Na obiekcie znajduję się również tor cartingowy o powierzchni 240 m2.

Flota

SUPER AUTA

Dysponujemy flotą wspaniałych samochodów, a ty możesz wybrać każdy z nich. Wsiądź za kierownice i sprawdź, który najbardziej przypadnie Ci do gustu, a w rezultacie przetestujesz go na torze.

Lokalizacja: cała Polska Czas trwania: ok. 7h Ilość osób: 35 Hostessy: Tak
Transport: Tak Catering: Tak Nagrody: Tak DJ: Tak

OFERTA OBEJMUJE:

• przeprowadzenie eventu według ustalonego harmonogramu
• wynajem toru wraz z zabezpieczeniem i obsługą
• wynajem wybranych samochodów sportowych wraz z instruktorami, serwisem i zapleczem technicznym
• koszta eksploatacyjne
• catering (grill, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata)
• wręczenie zwycięzcom dyplomów, pucharów oraz ewentualnych nagród
• obsługę transportową
• hostessy
• obsługę muzyczną

PROMOCJA EVENTU:

Jeżeli chcesz możemy również zająć się promocją Twojej imprezy oraz przygotowaniem materiałów promujących event.


Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej