Lamborghini Terzo Millennio

Lamborghini Terzo Millennio – samo się naprawi

Koncepcyjne Lamborghini Terzo Millennio wygląda totalnie niesamowicie. Lamborghini nawiązało współpracę z MIT aby super samochody przyszłości nie stanowiły żadnego problemu. W Terzo Millennio zrezygnowano z standardowych akumulatorów i zastąpiono je superkondensatorami. Pozwala to na wygenerowanie gigantycznej mocy i dłuższą żywotność takiego magazynu energii.

Lamborghini z tak innowacyjnym napędem dwa razy szybciej dostarcza moc i przyjmuje ją niż teraźniejsze samochody elektryczne. Ciekawostką i przełomem jest samo nadwozie. Wykonane jest z włókna węglowego i potrafiło by się samo naprawiać w pewnym stopniu. Odpowiedzialny był by za to system monitorowania struktury nadwozia, który w momencie wykrycia uszczerbku bądź pęknięcia transportowałby mikrokanalikami odpowiednie substancje chemiczne.

Lamborghini-Centenario-LP-770-4-rear-end

Czy wiesz, że…
■ Włosi nie ujawnili żadnych konkretnych szczegółów dotyczących mocy samochodu.
■ Terzo Millennio posiada jeden silnik elektryczny na każde koło, to jedyna sprawdzona informacja.
■ Koncern Lamborghini boryka się z jednym problemem, to nietuzinkowe auto nie ma żadnego brzmienia.

lamborghini_centenario_2016_5

 

Zamów jazdę próbną!

Lubisz piękne i szybkie samochody? Chcesz się sprawdzić za kierownicą jednego z nich? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz coś dla siebie! Zamów voucher i udaj się na pełną emocji jazdę. Jeździmy na profesjonalnych torach rozmieszczonych po całej Polsce! Miasta realizacji: Poznań, Warszawa, Radom, Opole, Gdańsk, Bednary, Toruń, Biała Podlaska. Sprawdź nasze Tory i wybierz ten, który jest najbliżej Ciebie. Zacznij spełniać swoje marzenia!

 

jazda-lamborghini-gallardoSprawdź 299 zł

[

jazda-lamborghini-gallardo-cabrio (1)
Sprawdź 299 zł

 

Jazda Lamborghini Gallardo Cabrio

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.