Ferrari F430 Cabrio vs Lamborghini Gallardo Cabrio

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot

539,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
1

Ferrari F430 Cabrio vs Lamborghini Gallardo Cabrio 

Pewnie nie raz oglądając wyścigi samochodowe wyobrażasz sobie jak to jest być jednym z zawodników. Teraz to marzenie może się spełnić. Możesz poczuć się jak prawdziwy rajdowiec, przy okazji zaimponować swojej rodzinie i przyjaciołom. Na torze wyścigowym będziesz mógł wypróbować dwa luksusowe auta i sprawdzić, które w stu procentach sprosta twoim wymaganiom. Nowoczesne wyposażenie aut, profesjonalny instruktor oraz wspaniała atmosfera panująca na torze pozwolą Ci się poczuć jak prawdziwy, najwyższej klasy rajdowiec. Przejażdżka Lamborghini Gallardo vs Ferrari to idealny prezent dla mężczyzny jak i każdego fana motoryzacji. Sprawdź swoje możliwości i wykup voucher, emocje wysokich lotów gwarantowane.

Przejażdżka kabrioletami – idealny prezent dla każdego faceta

Ferrari to marka, która jest diamentem wśród producentów aut, połączenie klasyki i nowoczesności, drapieżności i luksusu. Jazda Ferrari F430 w wersji cabrio będzie dodatkową atrakcją, bo takich modeli nie widuje się na co dzień na ulicach. Natomiast jazda za kierownicą Lamborghini będzie dużym przeżyciem dla każdego fana aut wysokiej klasy. To kolejny producent wiodący prym w auto świecie. Nowoczesne rozwiązania kryjące się pod maską tego auta oraz eleganckie wnętrze dodają emocji przy testowaniu tego pojazdu. Twój mężczyzna zapamięta chwile spędzone za kierownicą obu pojazdów przy pokonywaniu szykan na torze. A proste odcinki pozwolą mu rozwinąć prędkości, których nie rozwija się w codziennym ruchu drogowym. Voucher na taką jazdę może być sporym zaskoczeniem zwłaszcza jako prezent dla chłopaka, męża i każdego kto choć trochę interesuje się motoryzacją.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim kącie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Lamborghini GallardoVSFerrari F430
315 km/h Prędkość max 315 km/h
5,0l V10 Silnik 4,3l V8
3,8 s Przyśpieszenie do 100 km 4,0 s
560 KM Moc 490 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR POZNAŃ KARTING POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA TOR UŁĘŻ TOR BIAŁYSTOK JASTRZĄB RADOM BEDNARY TOR TORUŃ TOR SŁOMCZYN TOR KRAKÓW TOR KOSZALIN TOR ŁÓDŹ TOR SŁABOMIERZ WROCŁAW TOR KRZYWA TOR STEEL RING TOR PSZCZÓŁKI SILESIA RING GŁÓWNY SILESIA RING KARTING
N. asfalt asfalt beton asfalt asfalt asfalt beton beton asfalt beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton beton
D. 1500m 4100m 2500m 1050m 2400m 2500m 1050m 1200m 1050m 1050m 1050m 1800m 2000m 1300m 1200m 3600m 1500m
TORNawierzchniaDługość
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1500m
POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA asfalt 4100m
MOTOPARK UŁĘŻ beton 2500m
TOR BIAŁYSTOK asfalt 1050m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2400m
BEDNARY beton 2500m
MOTOPARK TORUŃ beton 1050m
TOR SŁOMCZYN asfalt 1200m
TOR KRAKÓW asfalt 1050m
TOR KOSZALIN asfalt 1050m
TOR ŁÓDŹ asfalt 1050m
TOR SŁABOMIERZ asfalt 1800m
WROCŁAW TOR KRZYWA asfalt 2000m
TOR STEEL RING asfalt 1300m
TOR PSZCZÓŁKI asfalt 1200m
SILESIA RING GŁÓWNY beton 3600m
SILESIA RING KARTING beton 1500m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent sezonowy możliwy do zrealizowania od kwietnia do października w terminach wyznaczonych ( 1-2 terminy w miesiącu ). W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Czechy, Wrocław, Łódź
Oceń 5/5
2016-01-21
Wyjątowe auta!

"Podczas jazdy tak szybkimi samochodami bez dachu, doznania potęgują się! :D Było świetnie na pewno nie raz jeszcze skorzystam! Nie żałuję wydanej kasy. :) "

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Ferrari F430 Cabrio vs Lamborghini Gallardo Cabrio

Ferrari F430 Cabrio vs Lamborghini Gallardo Cabrio

Klasyczne Ferrari F430 stanie na przeciw Lamborghini Gallardo. Oba modele należą do ścisłej czołówki najszybszych samochodów świata. Szybkość z jaką przyśpieszają te supersamochody do pierwszych 100km/h jest wprost niewyobrażalna i oscyluje w granicach 4 sekund.

Podobne prezenty