Lamborghini Gallardo vs Audi R8

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot

499,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
4/5 
1

Lamborghini Gallardo vs Audi R8

Sam widok obu samochodów sprawia że ciśnienie podnosi się automatycznie. A co powiesz na to że nie musisz być tylko biernym widzem. Masz szansę zasiąść za kierownicą i zaszaleć na torze wyścigowym. To jest atrakcja dla osób z nadmiarem siły i energii, którą mogą wykorzystać prowadząc oba auta. Jazda Lamborghini sprawi że poznasz co to niebywały komfort i precyzja jazdy. Natomiast przejażdżka Audi R8 pokaże do czego zdolne są auta, których moc sięga 400 KM. Opływowe kształty, drapieżne kolory i sportowy charakter tylko dodają temperamentu całej atrakcji. Pozwól innym cieszyć się z twoich wyczynów i zabierz ich na tor. Możesz również sprawić komuś niespodziankę której nigdy nie zapomni, wystarczy że kupisz voucher na prezent. Potrwa to chwilę ale wspomnienia zostaną z tobą na zawsze.

Niemiecka precyzja vs włoski temperament

Tak jak kiedyś Twój mężczyzna zachwycał się modelami aut. Tak teraz może się przejechać ich oryginałami. Kultowe modele i marki. Szybkie i nowoczesne samochody. To wszystko na torze wyścigowym do jazd super autami. A voucher na przejazd zamawiasz za pomocą kilku kliknięć. Co gwarantuje taki voucher? Jazdę samochodem rajdowym a do tego na fotelu kierowcy w komfortowym Audi R8 z napędem na 4 koła. To auto może osiągnąć prędkość 300km/h. Kolejną moto atrakcją będzie przejażdżka za kierownicą Lamborghini. Włoska ikona motoryzacyjna, oznaczona logiem z bykiem. Mocne, szybkie i bezwzględne jak swój symbol. A do tego wygląd, który zapala iskrę w oku każdego mężczyzny.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Audi R8Dane techniczneLamborghini Gallardo
302 km/h Prędkość max 315 km/h
4,2 V8 Silnik 5,0l V10
4,6 s. Przyśpieszenie do 100 km 3,8 s.
430 KM Moc 560 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR POZNAŃ KARTING POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA TOR UŁĘŻ TOR BIAŁYSTOK JASTRZĄB RADOM BEDNARY TOR TORUŃ TOR SŁOMCZYN TOR KRAKÓW TOR KOSZALIN TOR ŁÓDŹ TOR SŁABOMIERZ WROCŁAW TOR KRZYWA TOR STEEL RING TOR PSZCZÓŁKI SILESIA RING GŁÓWNY SILESIA RING KARTING
N. asfalt asfalt beton asfalt asfalt asfalt beton beton asfalt beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton beton
D. 1500m 4100m 2500m 1050m 2400m 2500m 1050m 1200m 1050m 1050m 1050m 1800m 2000m 1300m 1200m 3600m 1500m
TORNawierzchniaDługość
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1500m
POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA asfalt 4100m
MOTOPARK UŁĘŻ beton 2500m
TOR BIAŁYSTOK asfalt 1050m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2400m
BEDNARY beton 2500m
MOTOPARK TORUŃ beton 1050m
TOR SŁOMCZYN asfalt 1200m
TOR KRAKÓW asfalt 1050m
TOR KOSZALIN asfalt 1050m
TOR ŁÓDŹ asfalt 1050m
TOR SŁABOMIERZ asfalt 1800m
WROCŁAW TOR KRZYWA asfalt 2000m
TOR STEEL RING asfalt 1300m
TOR PSZCZÓŁKI asfalt 1200m
SILESIA RING GŁÓWNY beton 3600m
SILESIA RING KARTING beton 1500m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent sezonowy możliwy do zrealizowania od kwietnia do października w terminach wyznaczonych ( 1-2 terminy w miesiącu ). W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Czechy, Wrocław, Łódź
Oceń 4/5
2016-01-21
Super przygoda!

"Osobiście Audi idealnie trafia w mój gust ale Lambo mimo wszystko jest szybsze i bardziej agresywne :D "

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Lamborghini Gallardo vs Audi R8

Lamborghini Gallardo vs Audi R8

Tor wyścigowy to idealne miejsce, w którym mogą spotkać się dwie sławy motoryzacyjne - Lamborghini Gallardo i Audi R8. Włoska konstrukcja spod znaku wściekłego byka to agresywnie wyglądający samochód, który zaskakuje niemal na każdym kroku. Ostro wykrojone linie nadwozia i luksusowe wnętrze sprawiają, że od pierwszych chwil czujesz, że jazda za kierownicą tego auta będzie czymś wyjątkowym.

Podobne prezenty