Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot

399,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
1

 Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW

Cenisz sobie możliwość wyboru, niestandardowe rozwiązania, a przede wszystkim kochasz prędkość ? W takim razie ta atrakcja jest stworzona dla ciebie. Dwa zupełnie różne samochody sportowe ale łączy je jedno, a mianowicie prędkość jaką potrafią osiągnąć. To naprawdę nie lada wyzwanie, ale bez obaw nad wszystkim czuwa profesjonalny kierowca. Jazda Lamborghini Gallardo to coś dla fanów wygodnej, sportowej jazdy natomiast przejażdżka KTM X-Bow to jazda niezwykle lekkim i zręcznym pojazdem któremu również nie można odmówić mocy. Wyobraź sobie że siadasz za kierownicą tych wspaniałych aut, odpalasz silnik i dajesz popis na profesjonalnym torze wyścigowym. Wyobraźnia nie jest w stanie dokładnie odtworzyć tego co wtedy poczujesz. Emocje są gwarantowane. Tak więc nie czekaj, kup voucher na prezent lub dla siebie i ciesz się życiem.

Niezapomniane emocje!

Połączenie tych aut to połączenie dwóch światów motoryzacyjnych. Przejażdżka samochodem sportowym takim jak Lamborghini to ekskluzywny sport dla nielicznych. Drapieżna sylwetka i ostre linie świateł dodają mu charakteru. A pod maską kryje się mocny silnik, który pozwala rozwinąć prędkość do ponad 300km/h. Usiąść za kierownicą tego auta to gwarancja niezapomnianych wrażeń dla każdego mężczyzny. Inną odsłoną pojazdów torowych jest jazda KTM X-Bow. Można go śmiało zakwalifikować do bolidów. Nadwozie nie posiada dachu i tym samym jazda tym ultralekkim pojazdem pozwala poczuć prędkość na własnej skórze. Ochronny kask potęguje wrażenie udziału w wyścigach na torze. Wymażony prezent dla chłopaka! Posiadacz vouchera poprowadzi oba pojazdy, więc ocenieni ich możliwości zza kierownicy.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Lamborghini GallardoVSKTM X-BOW
315 km/hPrędkość max217 km/h
5,0l V10Silnik2,0 TFSI
3,8 sPrzyśpieszenie do 100 km3,9 s
560 KMMoc240 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TORBIAŁYSTOKBEDNARYJASTRZĄB RADOMKARTINGOWY POZNAŃKOSZALINKRAKÓWŁÓDŹMODLINMOTOPARK TORUŃMOTO PARK UŁĘŻPIXERS RING - WROCŁAW TOR KRZYWAOLEŚNICAOLSZTYNPOZNAŃPSZCZÓŁKISŁABOMIERZSŁOMCZYNSILESIA RING GŁÓWNYSILESIA RING KARTINGSTEEL RING
N.asfaltbetonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltbetonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltbetonbetonasfalt
D.1050m2500m2400m1300m1050m1050m1050m1200m1050m2500m2000m1500m2000m4083m1200m1800m1200m3600m1500m1300m
TORNawierzchniaDługość
BIAŁYSTOKasfalt1050m
BEDNARYbeton2500m
JASTRZĄB RADOMasfalt2400m
KARTINGOWY POZNAŃasfalt1300m
KOSZALINasfalt1050m
KRAKÓWasfalt1050m
ŁÓDŹasfalt1050m
MODLINasfalt1200m
MOTOPARK TORUŃbeton1050m
MOTO PARK UŁĘŻasfalt2500m
PIXERS RING - WROCŁAW TOR KRZYWAasfalt2000m
OLEŚNICAasfalt1500m
OLSZTYNasfalt2000m
POZNAŃasfalt4083m
PSZCZÓŁKIasfalt1200m
SŁABOMIERZasfalt1800m
SŁOMCZYNasfalt1200m
SILESIA RING GŁÓWNYbeton3600m
SILESIA RING KARTINGbeton1500m
STEEL RINGasfalt1300m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent sezonowy możliwy do zrealizowania od kwietnia do października w terminach wyznaczonych ( 1-2 terminy w miesiącu ). W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Wrocław, Łódź, Kamień Śląski, Białystok
Oceń 5/5
2016-02-17
Emocje z górnej półki!

"Było po prostu bombowo! Dawno nie czułem tyle wystrzałów adrenaliny! Nie da się tego opisać trzeba się przekonać na własnej skórze :) "

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW

  Lamborghini Gallardo vs KTM X-BOW

  Jeżeli szukasz niesamowitych emocji i jeśli chcesz, żeby w Twoich żyłach popłynęła benzyna, a w nozdrze żebyś wciągał zapach spalin to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Lamborghini Gallardo zmierzy się z niesamowitym bolidem od Austriackiego producenta motocykli - KTM X-Bow. Wydaje się, że niewiele może zaszkodzić tak rewelacyjnemu samochodowi jakim jest Lambo.

  Podobne prezenty