Audi R8 vs Nissan GTR

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot

449,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
1

Dwa oblicza prędkości!

Chciałbyś poczuć się jak kierowca rajdowy biorący udział w prawdziwych zawodach na najwyższym poziomie. Przejażdżka samochodem sportowym zagwarantuje ci potrójną dawkę adrenaliny i niezapomniane emocje tym bardziej że masz możliwość wypróbowania nie jednego ale dwóch niesamowitych aut. Wstępując na tor wyścigowy od razu poczujesz atmosferę niczym na zawodach formuły jeden ale tym razem będziesz kimś znacznie więcej niż tylko biernym obserwatorem. Zapach paliwa, skórzanej tapicerki i prędkość jaką możesz osiągnąć dzięki tym samochodom sprawią że poczujesz to na własnej skórze. Nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny kierowca. Tak więc jeśli jesteś fanem motoryzacji nie czekaj i wykup voucher dla siebie lub na prezent dla bliskiej ci osoby.

Przejażdżka Audi R8 vs Nissan GTR

Sportowe auto o zgrabnej bryle kontra dwudrzwiowe coupe z drapieżną sylwetką. Oba to nowoczesne auta wysokiej klasy, mocne silniki i niespotykane wyposażenie. Budzą zainteresowanie kobiet i mężczyzn. Przejażdżka za kierownicą obu aut po profesjonalnym torze wyścigowym będzie dużym przeżyciem dla każdego mężczyzny, nie tylko fana, ale i dla laika w temacie motoryzacji. Możliwość jazdy Audi R8 i Nissan GTR na torze sportowym jest niepowtarzalną zabawą. Voucher na taką jazdę jest świetnym rozwiązaniem na prezent dla chłopaka oraz każdego fana motoryzacji. Dajesz pozytywne emocje i wspomnienia na długi czas.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Audi R8Dane techniczneNissan GTR
302 km/h Prędkość max 310 km/h
4,2 V8 Silnik 3.8 V6
4,6 s Przyśpieszenie do 100 km 3,5 s
430 KM Moc 588KM @ 6400obr./min

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR POZNAŃ KARTING POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA TOR UŁĘŻ TOR BIAŁYSTOK JASTRZĄB RADOM BEDNARY TOR TORUŃ TOR SŁOMCZYN TOR KRAKÓW TOR KOSZALIN TOR ŁÓDŹ TOR SŁABOMIERZ WROCŁAW TOR KRZYWA TOR STEEL RING TOR PSZCZÓŁKI SILESIA RING GŁÓWNY SILESIA RING KARTING
N. asfalt asfalt beton asfalt asfalt asfalt beton beton asfalt beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton beton
D. 1500m 4100m 2500m 1050m 2400m 2500m 1050m 1200m 1050m 1050m 1050m 1800m 2000m 1300m 1200m 3600m 1500m
TORNawierzchniaDługość
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1500m
POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA asfalt 4100m
MOTOPARK UŁĘŻ beton 2500m
TOR BIAŁYSTOK asfalt 1050m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2400m
BEDNARY beton 2500m
MOTOPARK TORUŃ beton 1050m
TOR SŁOMCZYN asfalt 1200m
TOR KRAKÓW asfalt 1050m
TOR KOSZALIN asfalt 1050m
TOR ŁÓDŹ asfalt 1050m
TOR SŁABOMIERZ asfalt 1800m
WROCŁAW TOR KRZYWA asfalt 2000m
TOR STEEL RING asfalt 1300m
TOR PSZCZÓŁKI asfalt 1200m
SILESIA RING GŁÓWNY beton 3600m
SILESIA RING KARTING beton 1500m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent sezonowy możliwy do zrealizowania od kwietnia do października w terminach wyznaczonych ( 1-2 terminy w miesiącu ). W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Czechy, Wrocław, Łódź
Oceń 5/5
2016-01-21
Spełnienie marzeń!!

"Porównanie aut moich marzeń! Jestem bardzo wdzięczny żonie za taki prezent! Niesamowite doznania! Pełnia szczęścia! :) "

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Audi R8 vs Nissan GTR

Audi R8 vs Nissan GTR

Audi R8 vs Nissan GTR to wyjątkowe porównanie dwóch niepoprawnie szybkich aut! Niemiecka precyzja kontra Japońskie zacięcie! GTR statystycznie wydaję się szybszy, potrzebuje tylko 3,5 sek. aby osiągnąć pierwszą setkę. Przetestuj te dwa piękne auta na profesjonalnym torze!

Podobne prezenty