Audi R8 vs Nissan GTR

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot

449,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
1

Dwa oblicza prędkości!

Chciałbyś poczuć się jak kierowca rajdowy biorący udział w prawdziwych zawodach na najwyższym poziomie. Przejażdżka samochodem sportowym zagwarantuje ci potrójną dawkę adrenaliny i niezapomniane emocje tym bardziej że masz możliwość wypróbowania nie jednego ale dwóch niesamowitych aut. Wstępując na tor wyścigowy od razu poczujesz atmosferę niczym na zawodach formuły jeden ale tym razem będziesz kimś znacznie więcej niż tylko biernym obserwatorem. Zapach paliwa, skórzanej tapicerki i prędkość jaką możesz osiągnąć dzięki tym samochodom sprawią że poczujesz to na własnej skórze. Nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny kierowca. Tak więc jeśli jesteś fanem motoryzacji nie czekaj i wykup voucher dla siebie lub na prezent dla bliskiej ci osoby.

Przejażdżka Audi R8 vs Nissan GTR

Sportowe auto o zgrabnej bryle kontra dwudrzwiowe coupe z drapieżną sylwetką. Oba to nowoczesne auta wysokiej klasy, mocne silniki i niespotykane wyposażenie. Budzą zainteresowanie kobiet i mężczyzn. Przejażdżka za kierownicą obu aut po profesjonalnym torze wyścigowym będzie dużym przeżyciem dla każdego mężczyzny, nie tylko fana, ale i dla laika w temacie motoryzacji. Możliwość jazdy Audi R8 i Nissan GTR na torze sportowym jest niepowtarzalną zabawą. Voucher na taką jazdę jest świetnym rozwiązaniem na prezent dla chłopaka oraz każdego fana motoryzacji. Dajesz pozytywne emocje i wspomnienia na długi czas.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

 • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

 • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

 • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Audi R8Dane techniczneNissan GTR
302 km/hPrędkość max310 km/h
4,2 V8Silnik3.8 V6
4,6 sPrzyśpieszenie do 100 km3,5 s
430 KMMoc588KM @ 6400obr./min

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TORBIAŁYSTOKBEDNARYJASTRZĄB RADOMKARTINGOWY POZNAŃKOSZALINKRAKÓWŁÓDŹMOTOPARK TORUŃMOTO PARK UŁĘŻPIXERS RING - WROCŁAW TOR KRZYWAPOZNAŃPSZCZÓŁKISŁABOMIERZSŁOMCZYNSILESIA RING GŁÓWNYSILESIA RING KARTINGSTEEL RING
N.asfaltbetonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltbetonasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltasfaltbetonbetonasfalt
D.1050m2500m2400m1300m1050m1050m1050m1050m2500m2000m4083m1200m1800m1200m3600m1500m1300m
TORNawierzchniaDługość
BIAŁYSTOKasfalt1050m
BEDNARYbeton2500m
JASTRZĄB RADOMasfalt2400m
KARTINGOWY POZNAŃasfalt1300m
KOSZALINasfalt1050m
KRAKÓWasfalt1050m
ŁÓDŹasfalt1050m
MOTOPARK TORUŃbeton1050m
MOTO PARK UŁĘŻasfalt2500m
PIXERS RING - WROCŁAW TOR KRZYWAasfalt2000m
POZNAŃasfalt4083m
PSZCZÓŁKIasfalt1200m
SŁABOMIERZasfalt1800m
SŁOMCZYNasfalt1200m
SILESIA RING GŁÓWNYbeton3600m
SILESIA RING KARTINGbeton1500m
STEEL RINGasfalt1300m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent sezonowy możliwy do zrealizowania od kwietnia do października w terminach wyznaczonych ( 1-2 terminy w miesiącu ). W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Wrocław, Łódź, Kamień Śląski
Oceń 5/5
2016-01-21
Spełnienie marzeń!!

"Porównanie aut moich marzeń! Jestem bardzo wdzięczny żonie za taki prezent! Niesamowite doznania! Pełnia szczęścia! :) "

  Napisz swoją opinię !

  Napisz opinię

  Audi R8 vs Nissan GTR

  Audi R8 vs Nissan GTR

  Audi R8 vs Nissan GTR to wyjątkowe porównanie dwóch niepoprawnie szybkich aut! Niemiecka precyzja kontra Japońskie zacięcie! GTR statystycznie wydaję się szybszy, potrzebuje tylko 3,5 sek. aby osiągnąć pierwszą setkę. Przetestuj te dwa piękne auta na profesjonalnym torze!

  Podobne prezenty