Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot

499,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
4.7/5 
1

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Kolejny raz wschód spotyka się z zachodem, tym razem na torze wyścigowym. A najlepsze jest to że właśnie ty możesz być w centrum tego wszystkiego. Masz okazję na przejażdżkę Lamborghini czyli wspaniałym, super szybkim autem z włoskim temperamentem oraz jazdę Nissanem GTR, zgrabnym nowoczesnym samochodem pochodzącym z kraju kwitnącej wiśni. Nie musisz niczego wybierać, możesz wypróbować oba. Przejazdy samochodowe tego typu autami gwarantują nie tylko zawrotną jazdę, ale równie dynamiczne skoki adrenaliny. To atrakcja tylko dla odważnych osób. Jeśli jesteś jedną z nich przekształć marzenia w rzeczywistość. Kup voucher dla siebie, aby spędzić dzień w bardzo wyjątkowy sposób. Możesz również potraktować to jako oryginalny pomysł na prezent dla chłopaka, kolegi lub kogo tylko zechcesz.

Jazda Lamborghini kontra niedościgniony GTR

Przejażdżka Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR to starcie prawdziwej legendy i ikony motoryzacji z nowymi rozwiązaniami i zdecydowanym postępem technologicznym. To marzenie wszystkich miłośników czterech kółek. Przejazdy samochodami sportowymi to ryk silnika, obłędne przyspieszenie i niepowtarzalny design, który zachwyci każdego faceta. Ten niecodzienny pojedynek może stać się także idealnym prezentem. Voucher na prezent dostaniesz w kilka chwil po złożeniu zamówienia. Przejazd po profesjonalnym torze wyścigowym dostarczy solidnej dawki adrenaliny, a emocje związane z tym fantastycznym pojedynkiem pozostaną na długo w pamięci! 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Lamborghini GallardoVSNissan GTR
315 km/h Prędkość max 310 km/h
5,0l V10 Silnik 3.8 V6
3,8 s Przyśpieszenie do 100 km 3.5 s
560 KM Moc 588KM @ 6400obr./min

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR POZNAŃ KARTING POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA TOR UŁĘŻ TOR BIAŁYSTOK JASTRZĄB RADOM BEDNARY TOR TORUŃ TOR SŁOMCZYN TOR KRAKÓW TOR KOSZALIN TOR ŁÓDŹ TOR SŁABOMIERZ WROCŁAW TOR KRZYWA TOR STEEL RING TOR PSZCZÓŁKI SILESIA RING GŁÓWNY SILESIA RING KARTING TOR MODLIN TOR OLSZTYN TOR OLEŚNICA
N. asfalt asfalt beton asfalt asfalt asfalt beton beton asfalt beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton beton asfalt asfalt beton
D. 1500m 4100m 2500m 1050m 2400m 2500m 1050m 1200m 1050m 1050m 1050m 1800m 2000m 1300m 1200m 3600m 1500m 1500m 4100m 2500m
TORNawierzchniaDługość
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1500m
POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA asfalt 4100m
MOTOPARK UŁĘŻ beton 2500m
TOR BIAŁYSTOK asfalt 1050m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2400m
BEDNARY beton 2500m
MOTOPARK TORUŃ beton 1050m
TOR SŁOMCZYN asfalt 1200m
TOR KRAKÓW asfalt 1050m
TOR KOSZALIN asfalt 1050m
TOR ŁÓDŹ asfalt 1050m
TOR SŁABOMIERZ asfalt 1800m
WROCŁAW TOR KRZYWA asfalt 2000m
TOR STEEL RING asfalt 1300m
TOR PSZCZÓŁKI asfalt 1200m
SILESIA RING GŁÓWNY beton 3600m
SILESIA RING KARTING beton 1500m
TOR MODLIN asfalt 1200m
TOR OLSZTYN asfalt 2000m
TOR OLEŚNICA asfalt 1500m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent sezonowy możliwy do zrealizowania od kwietnia do października w terminach wyznaczonych ( 1-2 terminy w miesiącu ). W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Czechy, Wrocław, Łódź
Oceń 4.7/5
2016-01-21
Doskonały prezent :)

"Moja dziewczyna zaskoczyła mnie takim prezentem na urodziny. Lepiej trafić nie mogła! Na prawdę cieszyłem się jak dziecko na samą myśl! A gdy doszło do realizacji BOMBA! Polecam!!! :) "

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Lamborghini Gallardo vs Nissan GTR

Lamborghini to marka produkująca ciągniki i nie tylko. Jest ona z pewnością znana każdemu, niektórym z opowiadań, niektórym z filmów, a jeszcze innym z doświadczeń. Nissan GTR do sprzedaży międzynarodowej trafił dopiero w czerwcu 2008 r., a już zaledwie rok później przyznany mu został pierwszy tytuł  "World Performance Car of the Year".

Podobne prezenty