Lotus Exige vs Subaru Impreza

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot

249,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Lotus Exige vs Subaru Impreza

Dwa niesamowite auta, tor wyścigowy i ty czyli mieszanka wybuchowa. Emocje towarzyszące jeździe samochodem rajdowym trudno z czymkolwiek porównać. Teraz sam możesz się o tym przekonać. Przejażdżka Lotus-em Exige to typowo sportowa jazda z turbo doładowaniem. Z wrażenia zapomnisz na chwilę o całym świecie. Natomiast Subaru Impreza to auto które, pod maską kryje prawdziwą moc. Teraz sam możesz się o tym przekonać. Zabierz ze sobą dziewczynę, znajomych lub kogo tylko chcesz, kibiców nigdy za dużo. To idealny sposób na spędzenie wyjątkowego dnia. To również idealny sposób na oryginalny prezent dla chłopaka, z pewnością nigdy tego nie zapomni.

Pojedynek Lotusa z Subaru!

Wydaje się, że te auta są w zupełnie innej klasie i nie ma sensu ich porównywać. Nic bardziej mylnego. To dwa potwory drogowe zbliżone do siebie osiągami. Przejazdy samochodowe takimi maszynami pozwolą Ci dostarczyć tyle emocji, jak mało co na świecie. Osobiście przekonasz się czym różnią się od siebie super auta od tych typowo rajdowych. Jazda Subaru Impreza z 300-konnym silnikiem sprawi że zasmakujesz prawdziwie rajdowych emocji w najlepszym wydaniu. Subaru Impreza to już niemal motoryzacyjna legenda. Pierwsza setka widnieje na szybkościomierzu już po 5,5 s. Następnym autem jest Lotus Exige – klasyk wśród supersamochodów, który do pierwszej setki rozpędza się w zaledwie 4,7 sekundy! Zwycięzcę motoryzacyjnego pojedynku wyłonisz na profesjonalnym torze w Nowym Mieście nad Pilicą. Betonowa nawierzchnia toru o długości 2 km umożliwi Ci wykorzystanie potencjału drzemiącego w każdym z dostępnych aut. Instruktor i wieloletni kierowca rajdowy przybliży Ci także specyfikę prowadzenia szybkich aut i zapozna Cię z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, obowiązującymi na torze. Przekonaj się jak szybko potrafisz pojechać i co oznacza prawdziwa sformułowanie supersamochód.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim kącie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem ?

W porównaniu Lotus Exige vs Subaru Impreza pojedziesz w sumie 2 okrążenia, po 1 każdym z aut.

Dane techniczne aut:

Lotus ExigeVSSubaru Impreza
218 KMMoc300 KM
1800Pojemność (cm³)1998
4,7 sPrzyśpieszenie do 100 km5,5 s
237 km/hPrędkość max190 km/h
Czas trwania
1 okrążenie za kierownicą Lotus Exige oraz 1 okrążenie za kierownicą Subaru Impreza. Łącznie dystans 4 km.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia.
Pogoda
W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy dogodny termin. Jest to prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień- październik, 1-2 dni w każdym miesiącu.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały jazdę Ferrari.
Ważność vouchera
365 dni
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane - jazda na fotelu pasażera. Dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub jego obecność.
Lokalizacja
Tor Słomczyn , Tor Pszczółki

Napisz opinię

Lotus Exige vs Subaru Impreza

Lotus Exige vs Subaru Impreza

Sprawdź się w roli kierowcy legendy rajdów oraz klasyka wśród supersamochodów! Subaru Impreza kontra Lotus Exige, czekają Cię ekstremalne emocje! Przyspieszenie obu aut oscyluje w granicach 5 sek. do 100 km/h! Te dwa wyjątkowe auta idealnie sprawują się na profesjonalnym torze.

Podobne prezenty