Ferrari vs Lotus vs Subaru vs GKD vs BMW - Tor Słomczyn

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot

799,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Ferrari vs Lotus vs Subaru vs GKD vs BMW

To atrakcja specjalnie dla osób ceniących sobie duży wybór i różnorodność. Masz do dyspozycji aż pięć wspaniałych samochodów a każdy jest wyjątkowy na swój sposób. Przejażdżka samochodami sportowymi tej klasy to nie lada wyczyn. Masz do dyspozycji 5 aut i profesjonalny tor wyścigowy. Całodniowe emocje i adrenalina na wysokim poziomie to w tym przypadku pewnik. Pozwól sobie lub innym na odrobinę szaleństwa, teraz to naprawdę proste. Wystarczy że kupisz voucher na prezent dla chłopaka, kolegi lub dla siebie a w zamian otrzymasz możliwość spełnienia kolejnego marzenia.

5 odmiennych aut - 5 przygód

Czy wyobrażasz sobie więcej emocji niż przy prowadzeniu sportowego, niesamowicie szybkiego auta? My sobie wyobrażamy i teraz dajemy Ci możliwość takiej realizacji. Emocje towarzyszące jeździe sportowymi autami pomnożone razy 5. Dokładnie tak. Otrzymasz do dyspozycji 5 sportowych wozów, których każdy z nich nadaje się do bicia rekordów trasy. Jazda Ferrari 360 Modena, Lotus Exige, Subaru Impreza, BMW M3 E36, Lotus Seven GKD to samochody, których już sama nazwa jest przyjęta jako synonim szybkości. Każdy z nich potrzebuje poniżej 6 sekund do osiągnięcia szybkości 100km/h. Zasiądź za kierownicą każdego z nich, aby przekonać się jak szybko można pojechać, a również jak szybko pokonuje się ostre wiraże. Rozpocznij swoją przygodę z tymi 5 niesamowitymi autami i przeżywaj prawdziwe emocje.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim kącie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem ?

W porównaniu Ferrari vs Lotus vs Subaru vs GKD vs BMW pojedziesz w sumie 6 okrążeń, każdym z aut pokonasz po 1 okrążeniu, dodatkowo 1 okrążenie (2km) zapoznawcze GKD Legend lub BMW

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Tor Słomczyn

  • Nawierzchnia: asfalt

  • Długość: 1000-1600 m

Dane techniczne aut:

VSFerrari F360 ModenaLotus ExigeSubaru ImprezaBMW M3 E36GKD Legend
Moc 400 KM 218 KM 300 KM 321 KM 160 KM
Pojemność (cm³) 3586 1800 1998 3201 1796
Przyśpieszenie do 100 km 4,3 s. 4,7 s. 5,5 s. 5,6 s. 5,1 s.
Prędkość max 298 km/h 237 km/h 190 km/h 250 km/h 190 km/h
Czas trwania
Każdym z aut pokonasz 1 okrążenie po pętli toru. Łącznie dystans 10 km. Dodatkowo pokonasz 1 okrążenie (2km) zapoznawcze GKD Legend lub BMW.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana terminu realizacji prezentu jest możliwa w czasie nie krótszym niż 7 dni roboczych przed ustalonym terminem realizacji.
Pogoda
W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy dogodny termin. Jest to prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień- październik, 1-2 dni w każdym miesiącu.W przypadku obfitych opadów atmosfer
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały jazdę Ferrari.
Ważność vouchera
365 dni
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane - jazda na fotelu pasażera. Dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub jego obecność.
Lokalizacja
Tor Słomczyn

Napisz opinię

Ferrari vs Lotus vs Subaru vs GKD vs BMW - Tor Słomczyn

Ferrari vs Lotus vs Subaru vs GKD vs BMW - Tor Słomczyn

Pojedynek pięciu odmiennych aut! Gwarantujemy niezapomniane emocje z jazdy, które przeżyjesz pięciokrotnie! Ferrari F360 Modena, Lotus Exige, Subaru Impreza, BMW M3 E36, GKD Legend to samochody, których sama nazwa wzbudza wiele sportowych emocji! Każdy z nich osiąga pierwszą setkę poniżej 6 sekund! Sprawdź się w roli kierowcy i zmierz się z ostrymi zakrętami toru.

Podobne prezenty