Ferrari vs Lotus Exige vs Formuła Jedi

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot

799,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Skonfrontuj ze sobą 3 niesamowite samochody

Przejażdżka samochodem sportowym to niesamowite przeżycie. Teraz masz okazję porównać ze sobą trzy ekstrawaganckie modele samochodów. To jedne z najbardziej rozpoznawalnych aut w dziedzinie sportów wyścigowych. Możesz rozstrzygnąć które z nich najbardziej odpowiada Twoim preferencjom. Masz również do dyspozycji tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia. To idealna atrakcja dla osób niezdecydowanych lub lubiących mieć więcej opcji do wyboru. W tym przypadku jest ich aż trzy. Wszystko jest w zasięgu twojej ręki, wystarczy sięgnąć. Nie musisz się niczym martwić ponieważ nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny instruktor. Możesz również kupić voucher jako oryginalny prezent dla chłopaka, męża i każdego komu chcesz podarować niezapomniane przeżycie.

Ferrari vs Lotus Exige vs Formuła Jedi

Tor wyścigowy to najlepsze, a właściwe jedyne miejsce, gdzie nie narażając nikogo na niebezpieczeństwo można przetestować niesamowicie szybkie auta. Jazda Ferrari, Lotus i Formuła Jedi to niecodzienna rywalizacja, w którym Ty będziesz arbitrem. Zasiądziesz za kierownica niesamowitych aut, które swoją sławą okrywają niemal cały świat. Przejażdżka Ferrari 360 Modena który ze swoją mocą 400KM i przyśpieszeniem do 100km/h w czasie 4,3s przyprawia użytkowników o emocjonujące dreszcze. Lotus Exige natomiast to mały roadster, który posiada moc 218KM, co umożliwia mu przyśpieszenie do "setki" w 4,7s. Formuła JEDI natomiast to najbardziej nietuzinkowy bolid. Konstrukcja bardziej przypominająca Formułę 1 przeniesie Cie w Świat najszybszych samochodów i przyśpieszenie do 100km/h w czasie poniżej 4 sekund. Bądź sędzią w tym jakże równym pojedynku i zdecyduj kto zostanie Twoim zwycięzcą. Przejazdy samochodami sportowymi to pełna emocji przygoda! Zamów voucher na prezent i spełnij marzenia swoich bliskich.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim kącie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem ?

W porównaniu Ferrari vs Lotus Exige vs Formuła Jedi pojedziesz w sumie 4 okrążenia, 1 okrążenie za kierownicą Ferrari, 1 okrążenie za kierownicą Lotus Exige oraz 2 okrążenia za kierownicą Formuły JEDI.

Dane techniczne aut:

Ferrari F360 ModenaVSLotus ExigeFormuła Jedi
400 KMMoc218 KM130 KM
3586Pojemność (cm³)1800919
4,3 s.Przyśpieszenie do 100 km4,7 s.3,7 s.
298 km/hPrędkość max237 km/h180 km/h
Czas trwania
Pokonasz 1 okrążenie zapoznawcze, 1 okrążenie za kierownicą Ferrari, 1 okrążenie za kierownicą Lotus Exige oraz 1 okrążenia za kierownicą Formuły JEDI. Łącznie 8 km.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy dogodny termin. Jest to prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień- październik, 1-2 dni w każdym miesiącu.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały jazdę Ferrari.
Ważność vouchera
365 dni
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B nie jest wymagane - jazda na fotelu pasażera. Dostępny od 16 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna lub jego obecność.
Lokalizacja
Tor Słomczyn, Tor Pszczółki

Napisz opinię

Ferrari vs Lotus Exige vs Formuła Jedi

Ferrari vs Lotus Exige vs Formuła Jedi

Ferrari, Lotus i Formuła Jedi jest to niecodzienny pojedynek! Zasiądź za kierownica tych wspaniałych aut i poczuj sportowe emocje! Ferrari 360 Modena który ze swoją mocą 400KM i przyśpieszeniem do 100km/h w czasie 4,3s przyprawia użytkowników o emocjonujące dreszcze. Lotus natomiast to mały roadster, który posiada moc 218KM, co umożliwia mu przyśpieszenie do "setki" w 4,7s.

Podobne prezenty