Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot

499,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Potyczka prawdziwych rajdówek

Dwa obrzydliwie szybkie auta, mogą być do twojej dyspozycji i to już niedługo. Jeśli marzysz aby udać się na przejazd samochodem sportowym wykup voucher i przenieś się na jeden dzień do krainy motoryzacji na najwyższym, światowym poziomie. Masz szansę wypróbować oba auta na profesjonalnym torze wyścigowym i poczuć się jak rajdowiec z prawdziwego zdarzenia. To prawdziwy pojedynek na moc, prędkość i wrażenia jakie oferują oba samochody. Możesz zabrać ze sobą swoich bliskich, przyjaciół i pozwolić podziwiać twoje wyczyny na torze. Nie musisz się o nic martwić, nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny instruktor. To idealny i oryginalny pomysł na prezent dla chłopaka, przyjaciela i każdej osoby interesującej się motoryzacją.

Jazda Ferrari vs Lotus

Na torze wyścigowym staną na przeciw siebie dwa samochody, które są dla siebie doskonałą konkurencją. Jazda Ferrari 360 Modena kontra Lotus Exige. Pierwszy konkurent posiada nieszablonową i wciąż aktualną linię nadwozia, która wraz z luksusowym wnętrzem i ponad trzylitrową jednostką napędową tworzy obraz samochodu niemal idealnego. 4,3 sekundy do pierwszych 100 km/h tworzy granicę, której przekroczenie dla samochodów w dzisiejszych czasach jest często niemożliwe. Lotus Exige natomiast posiada silnik o pojemności jedynie 1800cm3 i mocy 218 koni mechanicznych. Nie jest to liczba, która wywołuje podziw, ale w połączeniu z niewielką wagą tworzy auto, które osiągami dorównuje dużej ilości nowoczesnych pojazdów. Przejażdżka samochodem sportowym to niezapomniane wrażenia dlatego nie zwlekaj i podaruj komuś ten oryginalny prezent. Możesz też sam stworzyć swój osobisty pojedynek i zdecydować, kto jest zwycięzcą. Zbieraj doświadczenie i prawdziwe emocje..

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim kącie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem ?

W porównaniu Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige pojedziesz w sumie 2 okrążenia, po 1 każdym z aut.

Dane techniczne aut:

Ferrari 360 ModenaVSLotus Exige
400 KMMoc218 KM
3586Pojemność (cm³)1800
4,3 s.Przyśpieszenie do 100 km4,7 s.
298 km/hPrędkość max237 km/h
Czas trwania
Pokonasz 1 okrążenie zapoznawcze, 1 okrążenie (2km) za kierownicą Ferrari 360 Modena oraz 1 okrążenie (2km) za kierownicą Lotus Exige. Łącznie dystans 6 km.
Obowiązujący strój
Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy dogodny termin. Jest to prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień- październik, 1-2 dni w każdym miesiącu.
Informacje dla oglądających
Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobami towarzyszącymi, które będą obserwowały jazdę.
Ważność vouchera
365 dni
Wymagania
Wymagane prawo jazdy kat. B.
Lokalizacja
Tor Słomczyn, Tor Pszczółki

Napisz opinię

Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige

Ferrari 360 Modena vs Lotus Exige

Niepowtarzalna konfrontacja Ferrari 360 Modena vs Lotusem Exige. Osiągi tych dwóch wyjątkowych aut są do siebie bardzo zbliżone. A przyspieszenie oscylujące w granicach 4 sek. robi wrażenie! Usiądź za kierownicą i przekonaj się na własnej skórze, który z nich lepiej spisze się na profesjonalnym torze!

Podobne prezenty