Jazda Ford Mustang (14') vs KTM X-Bow

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
koszulka go-racing

269,00 zł

Dostawa

DPD kurier10 ZŁ*

DPD kurier pobranie15 ZŁ

Poczta Polska 0 ZŁ

Poczta Polska pobranie 10 ZŁ

Odbiór osobisty 0 ZŁ

*powyżej 200 zł wysyłka za darmo

PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Ford Mustang (14') vs KTM X-Bow

Patrząc na oba samochody masz wrażenie, że pochodzą z dwóch różnych światów motoryzacji ? To prawda, ale oba posiadają w sobie moc i potrafią osiągnąć niewiarygodną prędkość. Jeśli oczekujesz od życia czegoś więcej niż zwykłej jazdy, ta atrakcja z pewnością spełni twoje oczekiwania. Przejażdżka Fordem Mustangiem, prawdziwym czarnym rumakiem to pozornie nic nadzwyczajnego, ale w rzeczywistości to niesamowite przeżycie, które dostarczy Ci ogromną dawkę adrenaliny. Jazda KTM X-Bow to coś czego z pewnością możesz doświadczyć tylko na profesjonalnym torze wyścigowym. Siadając za kierownicą obu aut od razu poczujesz wstępującą w ciebie energie. Nad bezpieczeństwem czuwał będzie profesjonalny kierowca, więc nie masz się o co martwić. Po prostu kup voucher dla siebie lub jako prezent dla chłopaka!

Idealny prezent dla mężczyzny!

Staw czoła tym obrzydliwie szybkim maszynom! Udaj się na niezapomnianą jazdę Ford Mustang (14') vs KTM X-Bow. Przejazdy samochodowe tego typu autami to atrakcja dla prawdziwych koneserów wyjątkowych przeżyć. Ich linia nadwozia różni się diametralnie! W tym pojedynku zmierzy się amerykański potwór o pięknym wyglądzie, kontra austriacki pierwszy ultralekki samochód sportowy o nadwoziu typu roadster! Prowadząc każdego z nich poczujesz wyjątkowe emocje, które utkwią Ci w pamięci na długi czas! Z każdym kolejny zakrętem toru, będziesz odczuwał coraz to większy przypływ adrenaliny! Spraw wspaniały prezent swoim bliskim! Na pewno będą zadowoleni z pełnej niezapomnianych wrażeń przejażdżki! Wystarczy że zamówisz voucher na prezent i pozwolisz innym lub sobie czerpać jak najwięcej przyjemności z jazdy!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim kącie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Ford Mustang (14')Dane techniczneKTM X-Bow
260 km/h Prędkość max 217 km/h
3700 cm3 Silnik 2,0 TFSI
6 s Przyśpieszenie do 100 km  3,9 s
305 KM Moc 240 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TORKARTINGOWY POZNAŃPOZNAŃ PĘTLA GŁÓWNABORSKMOTOPARK UŁĘŻANDERSTORP (SZWECJA)TOR BIAŁYSTOKJASTRZĄB RADOMBEDNARYMOTOPARK TORUŃTOR SŁOMCZYNTOR KRAKÓWTOR KIELCETOR KOSZALIN
Nawierzchnia asfalt asfalt beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton asfalt asfalt beton asfalt
Długość 1500m 4100m 1200m 2500m 4025m 1050m 2400m 2500m 1050m 1200m 1050m 2500m 1050m
TORNawierzchniaDługość
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1500m
POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA asfalt 4100m
BORSK beton 2500m
MOTOPARK UŁĘŻ asfalt 2500m
ANDERSTORP (SZWECJA) asfalt 4025m
TOR BIAŁYSTOK asfalt 1600m
NOWE MIASTO N. PILICĄ płyty betonowe 2400m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2500m
BEDNARY asfalt 2500m
MOTOPARK TORUŃ beton 2500m
TOR SŁOMCZYN asfalt 1200m
TOR KRAKÓW asfalt 1050m
TOR KIELCE beton 2500m
TOR KOSZALIN asfalt 1050m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent sezonowy możliwy do zrealizowania od kwietnia do października w terminach wyznaczonych ( 1-2 terminy w miesiącu ). W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Kielce, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin

Napisz opinię

Jazda Ford Mustang (14') vs KTM X-Bow

Jazda Ford Mustang (14') vs KTM X-Bow

Jazda Ford Mustang (14') vs KTM X-Bow to bardzo emocjonujące przeżycie! Emocje sięgają zenitu gdy będziesz pokonywał ostre zakręty z zawrotną prędkością! Musisz przekonać się na własnej skórze jak sprawują się te wyjątkowe auta na profesjonalnym torze!

Podobne prezenty