Jazda Viper GTS vs Viper SRT

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot

539,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Viper GTS vs Viper SRT

To naprawdę niebywała atrakcja. Przejazdy samochodowe tego typu autami to niemalże motoryzacyjna nisza. Jazda Dodge Viperem to niezwykłe przeżycie które doprowadzi cię do szczytu euforii i podniesie adrenalinę do granic bezpieczeństwa. Oczywiście nie masz się o co martwić, nad wszystkim czuwa profesjonalny kierowca. Dzięki temu możesz bez obaw zaszaleć na torze wyścigowym. Wyobraź sobie że na jeden dzień stajesz się gwiazdą sportów rajdowych a towarzyszący Ci znajomi będą twoimi kibicami. Przejażdżka samochodem sportowym to rozrywka wysokich lotów, tylko dla nielicznych ale teraz jest już w twoim zasięgu. Wystarczy że kupisz voucher. Możesz również potraktować to jako naprawdę oryginalny prezent dla chłopaka lub innej osoby która będzie potrafiła to docenić.

Iście amerykański pojedynek!

Jazda Dodge Viperem, autem tak wyjątkowym i unikatowym zagwarantuje Ci moc ekstremalnych wrażeń! Są to niecodzienne auta, które swoim nietuzinkowym wyglądem wzbudzają zachwyt. Gdy tylko zajmiesz miejsce kierowcy i wciśniesz gaz w podłogę uświadomisz sobie jak potężna moc kryje się pod maską Dodge Vipera. Dzięki 8 litrowym jednostkom napędowym, Vipery potrzebują niespełna 3 sekund by osiągnąć pierwszą setkę. Jest to bardzo imponujący wynik, który wywoła uśmiech na twarzy każdego faceta! Gdy nie masz pomysłu na prezent, przejażdżka Viper SRT vs Viper GTS jest strzałem w dziesiątkę! Jeszcze tylko mały krok dzieli Ci od wspaniałej przygody, wystarczy tylko zamówić voucher i udać się na przejażdżkę!

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Dodge Viper SRTDane techniczneDodge Viper GTS
305 km/h Prędkość max 330 km/h
8.4l V10 Silnik 8.4l V10
3.8 s Przyśpieszenie do 100 km 3.2  s
600 KM Moc 640KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TOR POZNAŃ KARTING POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA TOR UŁĘŻ TOR BIAŁYSTOK JASTRZĄB RADOM BEDNARY TOR TORUŃ TOR SŁOMCZYN TOR KRAKÓW TOR KOSZALIN TOR ŁÓDŹ TOR SŁABOMIERZ WROCŁAW TOR KRZYWA TOR STEEL RING TOR PSZCZÓŁKI SILESIA RING GŁÓWNY SILESIA RING KARTING
N. asfalt asfalt beton asfalt asfalt asfalt beton beton asfalt beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton beton
D. 1500m 4100m 2500m 1050m 2400m 2500m 1050m 1200m 1050m 1050m 1050m 1800m 2000m 1300m 1200m 3600m 1500m
TORNawierzchniaDługość
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1500m
POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA asfalt 4100m
MOTOPARK UŁĘŻ beton 2500m
TOR BIAŁYSTOK asfalt 1050m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2400m
BEDNARY beton 2500m
MOTOPARK TORUŃ beton 1050m
TOR SŁOMCZYN asfalt 1200m
TOR KRAKÓW asfalt 1050m
TOR KOSZALIN asfalt 1050m
TOR ŁÓDŹ asfalt 1050m
TOR SŁABOMIERZ asfalt 1800m
WROCŁAW TOR KRZYWA asfalt 2000m
TOR STEEL RING asfalt 1300m
TOR PSZCZÓŁKI asfalt 1200m
SILESIA RING GŁÓWNY beton 3600m
SILESIA RING KARTING beton 1500m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent sezonowy możliwy do zrealizowania od kwietnia do października w terminach wyznaczonych ( 1-2 terminy w miesiącu ). W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Czechy, Wrocław, Łódź

Napisz opinię

Jazda Viper GTS vs Viper SRT

Jazda Viper GTS vs Viper SRT

Jazda Viper SRT vs Viper GTS to super przeżycie! Emocje sięgają zenitu gdy będziesz pokonywał ostre zakręty z zawrotną prędkością! Musisz przekonać się na własnej skórze jak potężną maszyną jest Viper!

Podobne prezenty