Jazda Ford Mustang 14' vs Corvetta C7

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
koszulka go-racing

359,00 zł

Dostawa

DPD kurier10 ZŁ*

DPD kurier pobranie15 ZŁ

Poczta Polska 0 ZŁ

Poczta Polska pobranie 10 ZŁ

Odbiór osobisty 0 ZŁ

*powyżej 200 zł wysyłka za darmo

PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ
Opinie
5/5 
1

Ford Mustang 14' vs Corvetta C7

Jazda Fordem Mustangiem, czyli prawdziwym czarnym koniem w świecie motoryzacji kontra Corvette C7, autem sportowym w iście amerykańskim stylu. Teraz masz szanse poznać oba, poczuć się jak Cowboy na koniu i zdecydować który bardziej trafia w twój gust. Jeśli kochasz maksymalnie szybką prędkość i nowe, szalone doświadczenia, jazda samochodem sportowym to coś idealnego dla ciebie. Mając do dyspozycji dwa samochody i tor wyścigowy nic więcej nie będzie ci potrzebne aby osiągnąć prawdziwą satysfakcję w tej dziedzinie. Możesz zabrać ze sobą znajomych lub rodzinę i pozwolić im podziwiać twoje wyczyny. To również idealna atrakcja jeśli szukasz oryginalnego prezentu dla faceta lub przyjaciela. Nie czekaj, kup voucher i zacznij spełniać marzenia.

Jazda na prezent

Niezapomniane doznania zagwarantuje Ci przejazd samochodowy Fordem Mustangiem i Corvette C7 ! Te ikony motoryzacji wzbudzają zachwyt wśród zagorzałych fanów szybkiej jazdy. Potężne silniki spowodują, że przejażdżka po profesjonalnym torze będzie w pełni ekstremalna. Każdy pokonany zakręt z zawrotną prędkością dostarczy Ci moc wrażeń! A tylny napęd spowoduję że adrenalina podskoczy w górne stadium! Będziesz wspominał tą jazdę długi czas i ostrzegamy, że większość chce spróbować jeszcze raz! Przejażdżka Fordem Mustangiem lub Corvette C7 sprawi że poczujesz się jak w motoryzacyjnym raju. Każdy prawdziwy facet marzy aby dostać taki voucher na prezent w formie jazdy porównawczej! 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 2 okrążeń jedziesz po jednym okrążeniu każdym z aut; analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą

Ford Mustang 14'Dane techniczneCHEVROLET CORVETTE C7
260 km/h Prędkość max 306km/h
3.7 V6 Silnik 6.2l V8
6 s Przyśpieszenie do 100 km 4.4 s
305 KM Moc 461 KM

Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

TORKARTINGOWY POZNAŃPOZNAŃ PĘTLA GŁÓWNABORSKMOTOPARK UŁĘŻANDERSTORP (SZWECJA)TOR BIAŁYSTOKJASTRZĄB RADOMBEDNARYMOTOPARK TORUŃTOR SŁOMCZYNTOR KRAKÓWTOR KIELCETOR KOSZALIN
Nawierzchnia asfalt asfalt beton asfalt asfalt asfalt asfalt asfalt beton asfalt asfalt beton asfalt
Długość 1500m 4100m 1200m 2500m 4025m 1050m 2400m 2500m 1050m 1200m 1050m 2500m 1050m
TORNawierzchniaDługość
KARTINGOWY POZNAŃ asfalt 1500m
POZNAŃ PĘTLA GŁÓWNA asfalt 4100m
BORSK beton 2500m
MOTOPARK UŁĘŻ asfalt 2500m
ANDERSTORP (SZWECJA) asfalt 4025m
TOR BIAŁYSTOK asfalt 1600m
NOWE MIASTO N. PILICĄ płyty betonowe 2400m
JASTRZĄB RADOM asfalt 2500m
BEDNARY asfalt 2500m
MOTOPARK TORUŃ beton 2500m
TOR SŁOMCZYN asfalt 1200m
TOR KRAKÓW asfalt 1050m
TOR KIELCE beton 2500m
TOR KOSZALIN asfalt 1050m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent sezonowy możliwy do zrealizowania od kwietnia do października w terminach wyznaczonych ( 1-2 terminy w miesiącu ). W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Kielce, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin
Oceń 5/5
2016-03-15
Wspaniale:D

"Mustang vs Corvetta to jest to o czym zawsze marzyłem :D Wyjątkowe marki, których byłem zwolennikiem już od samego dzieciństwa ;) Szczerze polecam super przygoda :) "

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Jazda Ford Mustang 14' vs Corvetta C7

Jazda Ford Mustang 14' vs Corvetta C7

Jazda Fordem Mustangiem 14'vs Chevrolet Corvette C7 to super przeżycie! Emocje sięgają zenitu gdy będziesz pokonywał ostre zakręty z zawrotną prędkością!

Podobne prezenty