Subaru Impreza STI vs KTM X-BOW

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

899,00 zł

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Rajdówka vs Bolid

Miłośnik czterech kółek, który otrzyma voucher na przejazd Subaru i KTM wybierze się na tor wyścigowy i spędzi dzień wśród innych fanów motoryzacji. To idealny pomysł na prezent dla męża, taty lub brata, a może sam uwielbiasz sportowe samochody i pragniesz zasiąść za kierownicą? To nic trudnego, wystarczy że zamówisz voucher i spełnisz czyjeś marzenia! Osoba, która otrzyma prezent, zasiądzie za kierownicą jednego i drugiego samochodu i sama wybierze swojego faworyta w tym starciu. To wydarzenie na długo zapisze się w pamięci i stworzy piękne wspomnienia na lata.

Moc i przyspieszenie

Najpopularniejszy model Subaru – Impreza to 320 konna mini rajdówka, która zachwyca swoimi osiągami na torze wyścigowym. Japoński model przeznaczony do budowy "rajdówki", umożliwia osiągnięcie pierwszej setki już w 4,5 sekundy! Subaru Impreza STI znana jest również ze swego charakterystycznego, basowego dźwięku wydobywającego się z wydechu. KTM to natomiast pojazd, który charakteryzuje się precyzyjną lecz prostą konstrukcją. Wyposażenie zredukowano do minimum dlatego też KTM X-BOW nie posiada elektroniki. Bolid kontra rajdówka to wyzwanie dla każdego kierowcy!

Subaru Impreza STIVSKTM X-BOW
250 km/h Prędkość max 217 km/h
2,0 Turbo, H4 (bokser) Silnik 2,0 Turbo
4,5 s Przyśpieszenie do 100 km 5,3 s
320 KM Moc 240 KM

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się na terenie toru, który podczas eventu jest zamknięty na potrzeby realizacji. Doskonała nawierzchnia daje możliwość przetestowania każdego pojazdu w komfortowych warunkach. Każdy z uczestników przed przystąpieniem do jazdy bierze udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Instruktor zajmie miejsce pasażera, udzieli kierowcy cennych rad i wskazówek oraz zadba o prawidłowy przebieg realizacji.

Ile okrążeń pojadę jednym autem?

Przy wyborze np. 4 okrążeń jedziesz po dwa okrążenia każdym z aut. Analogicznie działa to w przypadku wyboru innej ilości okrążeń.

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.


Voucher już po minucie na Twoim e-mailu!

Voucher na prezent

Tory samochodowe

KIELCE MIEDZIANA GÓRA
Nawierzchnia asfalt
Długość 1000m
   
TOR Nawierzchnia Długość
KIELCE MIEDZIANA GÓRA asfalt 1000m
Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy.
Lokalizacja
Tor Kielce-Miedziana Góra

Napisz opinię

Subaru Impreza STI vs KTM X-BOW

Subaru Impreza STI vs KTM X-BOW

Zasiądziesz za kierownicą dwóch sportowych samochodów i po przejażdżce na torze wybierzesz swojego faworyta. Przekonasz się jaka moc drzemie w 320 konnej rajdówce Subaru Impreza STI i 240 konnej wersji bolida - KTM X-BOW. Na tor możesz zabrać swoich bliskich, którzy będą obserwować realizację z bezpiecznej odległości. Event motoryzacyjny to wyjątkowe wydarzenie, któe zapisze się w Twojej pamięci!

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygląda voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej