Ariel Atom vs Subaru STI Turbo

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

Ariel Atom vs Subaru STI Turbo

Emocje jakie towarzyszą tak szybkiej jeździe zostaną w twojej pamięci na całe życie. Jazda Subaru to idealna okazja do tego, aby sprawdzić swoje umiejętności. Wyobraź sobie, że wsiadasz za kierownicę wspaniałego auta i przemierzasz tor wyścigowy z zawrotną prędkością. Czy może być jeszcze lepiej? Oczywiście, że tak! Możesz zasiąść za kierownicą dwóch samochodów i porównać ich moc! Oprócz Subaru, czekać na ciebie będzie Ariel Atom, bolid którego nadwozie oparte jest na konstrukcji rurowej. Auto nie posiada okien, drzwi oraz dachu, co przekłada się na jego niewielką masę całkowitą. Auto jest niezwykle szybkie -przyspiesza do setki w niecałe 3 sekundy.

Niezapomniany przejazd!

Możesz zabrać ze sobą swoich przyjaciół, dziewczynę i pozwolić im podziwiać twoje popisy. Oczywiście nad bezpieczeństwem czuwać będzie profesjonalny kierowca, który na miejscu pasażera udzieli cennych rad i wskazówek. Po realizacji będziesz mógł pozostać na torze i obserwować inne przejazdy. Poczujesz wyjątkowy klimat eventów motoryzacyjnych i poznasz innych miłośników czterech kółek! To idealny i oryginalny pomysł na prezent dla chłopaka, taty ale również każdego fana motoryzacji.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Dane techniczne:ARIEL ATOMSUBARU STI
Prędkość max250 KM/H290 KM/H
Silnik2 l2,5 l
Moc300 KM 360 KM

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Wrocław, Łódź,

Napisz opinię

Ariel Atom vs Subaru STI Turbo

Ariel Atom vs Subaru STI Turbo

Przejażdżka Ariel Atom vs Subaru na profesjonalnym torze wyścigowym pozwoli ci na własnej skórze przetestować pełnię możliwości tych dwóch sportowych aut. Każde z nich skrywa pod maską silnik o mocy powyżej 300 KM, dzięki któremu rozwiniesz niewiarygodne prędkości, a przyspieszenie wgniecie cię w fotel.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej