Jazda KTM X-BOW vs Subaru STI Turbo

WARTO WIEDZIEĆ

365 dni na realizację
darmowy zwrot lub wymiana
darmowa dostawa
14 dni na zwrot
99,3% trafionych prezentów

Dostawa [ czytaj więcej ]
PŁATNOŚĆ
PŁATNOŚĆ

KTM X-BOW i Subaru STI Turbo

Marzyłeś kiedyś, żeby sprawdzić jak ten niecodzienny bolid sprawuje się na profesjonalnym torze? A może brakuje ci mocnych doznań w życiu codziennym? Dzięki nam możesz spełnić swoje marzenie i udać się na pełną emocji przejażdżkę! Gdy już zajmiesz miejsce kierowcy, od razu poczujesz, że to nie jest zwykłe auto! O twoje bezpieczeństwo zadbają perfekcyjnie wyszkoleni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie! Na tor możesz zabrać kogo tylko chcesz, aby obserwowali jak pokonujesz zakręty toru z zawrotną prędkością! Nie czekaj dłużej i zamów voucher na przejazd KTM X-BOW.

Japońska precyzja i sportowy duch w jednym. Wyobraź sobie że wsiadasz za kierownicę tego wspaniałego auta i przemierzasz tor wyścigowy z zawrotną prędkością. Emocje jakie towarzyszą tak szybkiej jeździe zostaną w twojej pamięci na całe życie. Jazda Subaru to idealna okazja do tego, aby sprawdzić swoje umiejętności. Możesz zabrać ze sobą swoich przyjaciół, dziewczynę i pozwolić im podziwiać twoje popisy. Oczywiście nad bezpieczeństwem czuwać będzie profesjonalny kierowca. To idealny i oryginalny pomysł na prezent dla chłopaka, taty, ale również każdego fana motoryzacji.

Niezapomniany przejazd!

Przejażdżka KTM vs Subaru na profesjonalnym torze wyścigowym pozwoli ci na własnej skórze przetestować pełnię możliwości tych dwóch sportowych aut. Każde z nich skrywa pod maską silnik o mocy powyżej 300 KM, dzięki któremu rozwiniesz niewiarygodne prędkości, a przyspieszenie wgniecie cię w fotel. KTM X-BOW pierwsze 100 km/h osiąga w zaledwie 3,7 sekundy, a Subaru STI Turbo w 4,8 sekundy. Usiądź za kierownicą każdego z nich i wybierz swojego zwycięzcę.

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany.

Dane techniczne:KTM X-BOWSUBARU STI
Prędkość max295 KM/H290 KM/H
Silnik2 l2,5 l
Moc300 KM 360 KM

Jak wygląda realizacja

  • Po przyjeździe na tor należy się zgłosić do biura obsługi ze swoim voucherem i dokonać rejestracji. Następnie czekamy w pobliżu aut na swoją kolej.

  • Jest to wydarzenie całodniowe, więc możemy przedłużyć swój pobyt oglądając przejazdy innych uczestników.

  • W przypadku realizacji jazdy na torze Poznań lub Poznań Karting należy zgłosić się do rejestracji min 1 h przed jazdą.

Czas trwania
Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.
Obowiązujący strój
Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.
Dodatkowe informacje
Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.
Pogoda
Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim. W przypadku obfitych opadów atmosferycznych data realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny termin.
Informacje dla oglądających
Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.
Ważność vouchera
Voucher zakupiony w naszym serwisie jest ważny 365 dni od daty zamówienia, z wyłączeniem jazd sezonowych zależnych od pogody, które są ważne jeden pełny sezon.
Wymagania
Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane jest prawo jazdy kat. B dla kierowcy. W przejeździe jako pasażer minimalny wzrost to 150 cm.
Lokalizacja
Poznań, Warszawa, Gdańsk, Radom, Toruń, Białystok, Kraków, Słomczyn, Koszalin, Wrocław, Łódź,

Napisz opinię

Jazda KTM X-BOW vs Subaru STI Turbo

Jazda KTM X-BOW vs Subaru STI Turbo

Przejażdżka KTM vs Subaru na profesjonalnym torze wyścigowym pozwoli ci na własnej skórze przetestować pełnię możliwości tych dwóch sportowych aut. Każde z nich skrywa pod maską silnik o mocy powyżej 300 KM, dzięki któremu rozwiniesz niewiarygodne prędkości, a przyspieszenie wgniecie cię w fotel.

Podobne prezenty

Jak to działa?

Voucher

Jak wygłada voucher?

Darmowa dostawa

Na zakupy powyżej 200 zł

Blog

Poznaj nasz serwis bliżej