Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda ulicami miasta
  4. Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT3 997
  5. Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT3 997 - Poznań

Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT3 997 - Poznań

Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Wariant szkolenia: Pasażer
Cena: 389 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006592

Miejsce realizacji

Parking Toru Poznań, Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Całość trwa około 15 minut (krótki instruktaż + jazda)

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer, minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Jazda Porsche 911 GT3 997 ulicami miasta to niecodzienna okazja, by sprawdzić jak sportowy samochód radzi sobie w warunkach miejskich i poczuć na sobie zazdrosne spojrzenia innych kierowców. Porsche 911 GT3 997 to piąta generacja flagowego modelu Porsche 911 produkowana w latach 2004-2011. Silnik o mocy 420 KM i przyspieszenie do 100 km/h w 4,2 sekundy gwarantują jazdę pełną niezapomnianych emocji.

Niezapomniany przejazd!

Jazda Porsche 911 GT3 997 ulicami miasta to coś więcej niż szybka jazda sportowym samochodem. Przekonaj się jak brzmi 6-cylindrowy silnik typu boxer. Jazda ulicami miasta odbywa się na trasie wyznaczonej przez organizatora i obejmuje zarówno jazdę wśród miejskich zabudowań, jak i przejazd drogą szybkiego ruchu. Poczuj jak smakuje jazda sportowym samochodem w codziennych warunkach. To idealny prezent dla każdego miłośnika czterech kółek, który marzy o przejażdżce jednym z najpopularniejszych modeli, znanym na całym świecie. 

DANE TECHNICZNE: PORSCHE 911 GT3 (997)
Prędkość max 310 km/h
Silnik 3600 cm3
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,2 sekundy
Moc 400KM @ 7900obr./min
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany. Przed przystąpieniem do jazdy osoba obdarowana weźmie udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Przez cały czas, miejsce pasażera zajmuje instruktor, który nadzoruje nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu. Wszystkie pojazdy biorące udział w atrakcji są na bieżąco serwisowane i poddawane przeglądom technicznym.

Jak wygląda realizacja

  • Przejażdżka po mieście odbywa się po jednej z dwóch wyznaczonych tras.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.