Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda ulicami miasta
  4. Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT3 996
  5. Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT3 996 - Poznań

Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT3 996 - Poznań

Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Wariant szkolenia: Pasażer
Cena: 389 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006590

Miejsce realizacji

Parking Toru Poznań, Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Zależy od ilości wybranych okrążeń oraz od umiejętności kierowcy.

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

911 GT3 - Sportowe Porsche

Wyjątkowo zgrabny i futurystyczny kształt oraz sportowy duch, czyli samochód który pozwoli Ci przeżyć emocje na najwyższym poziomie. Przejażdżka Porsche to wyjątkowa okazja, aby wcielić się w rolę prawdziwego pogromcy sportowego samochodu. To rozrywka tylko dla osób, które nie boją się nowych wyzwań i pokonywania nowych granic. Jeśli chcesz się przekonać czy temu podołasz wykup voucher dla siebie. Możesz również wykorzystać go jako prezent dla faceta i sprawić, by nigdy nie zapomniał tego wyjątkowego dnia.

Niezapomniany przejazd!

Jazda Porsche ulicami miasta to nie tylko szybka jazda sportowym samochodem. To niecodzienna okazja, by samemu przetestować ten legendarny i wszystkim znany samochód. Jazda po mieście odbywa się na trasie wyznaczonej przez organizatora i obejmuje zarówno jazdę wśród miejskich zabudowań, jak i przejazd drogą szybkiego ruchu. Ciekawi Cię, czy sportowy samochód jest zarezerowany wyłącznie do jazdy na torze? Wybierając tą atrakcję, przekonasz się jak ikona motoryzacji radzi sobie na codzień, w miejskich warunkach.

Dane techniczne: Porsche 911 GT3 996
Prędkość max 302 KM/H
Silnik 3,6 B6
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 4,8 sekundy
Moc 370KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany. Przed przystąpieniem do jazdy osoba obdarowana weźmie udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Przez cały czas, miejsce pasażera zajmuje instruktor, który nadzoruje nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu. Wszystkie pojazdy biorące udział w atrakcji są na bieżąco serwisowane i poddawane przeglądom technicznym.

Film z przejazdu

Do dyspozycji będą dwie kamery (dodatkowo płatne przed realizacją). Jedna rejestruje całą trasę, umieszczona jest na zewnątrz samochodu. Druga kamera wewnątrz auta, uchwyci każdy twój uśmiech. Otrzymasz profesjonalnie obrobiony klip video! Dzięki temu będziesz mógł wspominać swoją jazdę przez długi czas. Wszystkie szczegółowe informacje otrzymasz tuż przed realizacją!

Jak wygląda realizacja?

  • Przejażdżka po mieście odbywa się po jednej z dwóch wyznaczonych tras.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.