Strona główna Koszyk
Szukaj
  1. Go-Racing
  2. Jazda
  3. Jazda ulicami miasta
  4. Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT3 (991)
  5. Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT3 (991) - Poznań

Jazda ulicami miast: Porsche 911 GT3 (991) - Poznań

Ilość okrążeń: 1 okrążenie
Wariant szkolenia: Kierowca
Cena: 449 zł

Korzyści z zakupu

Darmowa
dostawa
Darmowa
wymiana prezentu

Numer ref: 00006587

Miejsce realizacji

Parking Toru Poznań, Wyścigowa 3, 62-081 Przeźmierowo

Czas trwania

Całość trwa około 15 minut (krótki instruktaż + jazda)

Ilość osób

1

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem, nie później niż 30 dni przed końcem ważności vouchera lub końcem sezonu. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej i płaskiej podeszwie.

Sezon

Realizacja w miesiącach: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X. Obfite opady atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować kolejny termin.

Wymagania

Zabroniona jazda po alkoholu i środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski. W przejeździe jako pasażer, minimalny wymagany wzrost to 150 cm.

Bądź pierwszym, który napisze recenzję.
Bądź pierwszym, który zada pytanie.

Porsche 911 to sportowa klasyka, której linii nie sposób pomylić z żadnym innym supersamochodem. To niezwykłe auto czuje się jak w domu zarówno na torze wyścigowym, jak i drodze publicznej, zapewniając kierowcy komfortową jazdę wśród miejskich zabudowań. Wybierz się na przejażdżkę Porsche 911 GT3 (991) ulicami miasta i przekonaj się na własnej skórze jak wygląda jazda sportowym samochodem na co dzień.

Niezapomniany przejazd!

Jazda Porsche 911 GT3 (991) ulicami miasta to coś więcej niż szybka jazda sportowym samochodem. Zobacz jak brzmi dźwięk jednostki napędowej w układzie boxer wśród miejskich zabudowań i jak nowoczesne technologie ułatwiają kierowcy jazdę sportowym autem po ulicach. Jeżeli szukasz podarunku dla miłośnika czterech kółek to trafiłeś idealnie! Obdaruj bliską Ci osobę lub sam spełnij swoje marzenia i zrób sobie prezent w postaci przejażdżki Porsche.

Dane techniczne: Porshe 911 GT3 (991)
Prędkość max 308 km/h
Silnik 6 cylindrowy boxer 3800ccm
Przyśpieszenie do 100 km do 100 km/h w 3,9 sekundy
Moc 435 KM
 

Voucher na prezent

Po zakupie otrzymasz voucher przygotowany do wręczenia na prezent. Jeśli zamówisz voucher tradycyjny z wysyłką, zapakujemy go w elegancką kopertę ozdobną.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo naszych jazd dbają profesjonalni instruktorzy, którzy mają już tysiące jazd na swoim koncie. Każdy szczegół realizacji jest perfekcyjnie dopracowany. Przed przystąpieniem do jazdy osoba obdarowana weźmie udział w krótkim szkoleniu z zasad bezpieczeństwa i obsługi pojazdu. Przez cały czas, miejsce pasażera zajmuje instruktor, który nadzoruje nad prawidłowym przebiegiem oraz udziela cennych rad kierującemu. Wszystkie pojazdy biorące udział w atrakcji są na bieżąco serwisowane i poddawane przeglądom technicznym.

Jak wygląda realizacja

  • Przejażdżka po mieście odbywa się po jednej z dwóch wyznaczonych tras.

2009-2024 Copyright © go-racing.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.